Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátnődnek/feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnődnek/feleségednek megjön a havi menstruációja, akkor mennyire tudod elviselni őt?

Figyelt kérdés
Kint alszol a kocsiban akkor? Elmész haverokkal valamerre? Hogyan menedzseled ki ezt az időszakot?

2021. okt. 24. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Teljes mértékben. Szerencsére egy felnőtt értelmes nővel vagyok együtt és nem egy hisztis kislánnyal.
2021. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Én ilyenkor becsukom a spájzba és kukoricán térdeltetem.
2021. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Haveromék családjában egyszerre mindenki :D olyankor mindig bandáztunk anno
2021. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Mivel jóideje kiraktam páros lábbal igy teljesen jól viselem :D
2021. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Mivel mindketten értelmes felnőttek vagyunk, ezért nem okoz problémát. Most nem fogok mártírkodni, mert látom, hogy görcsöl és kicsit kedvetlenebb, tudom magamról, hogy betegen jóval rosszabb vagyok nála.
2021. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok. Még a legdurvább hormonakrobatika közben is képes vagyok önkontrollt tanúsítani. Meglepő, ugye?
2021. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Semmit nem valtozik olyankor
2021. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
A barátnőm nem érzelmi fogyatékos, úgyhogy semmi problémát nem okoz a menstruációja. Mi ez a kérdés "kint alszol a kocsiban?" lol. Te nem tudom, mit gondolsz a nőkről, de ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy nagyon kapkodnának utánad.
2021. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Én előtte vagyok bolond.Vannak témák,amit olyankor kerülünk.De,ha összeveszünk,általában olyankir.
2021. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondta már itt valaki mert tulreagált valamit pasi létére, hogy megjött neki és hogy ne haragudjak már. 😄

Ezen akkorát kacagtam aztán egész nap ezen kacagtam.

2021. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!