Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos-e a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos-e a barátnőm hisztije a követekező témában?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt. F/19, L/22. Barátnőm felvetette, mivel mind a ketten egy egyetemen vagyunk, költözzünk össze. Én pedig azt válaszoltam, hogy az egyetem végéig (3-5 év) nekem ez nem téma és majd akkor térjünk erre vissza. Ezen ő kiakadt.


Szerintetek jogos? Mit gondoltok? Lenne esetleg valami tanácsotok?

Válaszokat előre is köszönöm!!



2021. okt. 25. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Jogos.
Nem jogos.
77 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Megindokoltad, hogy miért nem szeretnél összeköltözni?
2021. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem jogosság kérdése, így érez.
2021. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Alapvetően jogos, persze függ attól is hogy mi az indokod, mi miatt nem akarsz.
2021. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
ANYAGILAG, nem lenne könnyebb, együtt?
2021. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne a terv? Hol szeretne össze költözni? Lenne miből megèlnetek?
2021. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

A párkapcsolat arról szól, hogy idomultok egymáshoz valamilyen mértékben, ha neki ez fontos, akkor érdemes rajta elgondolkodni, hogy mindketten közös kolit béreltek.


Amúgy nekem furcsa lenne, ha 27 évesen költöznél össze azzal a lánnyal, akivel 8,5 éve együtt vagy.

2021. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Ja. Végig akarod kefélni az összes egyetemi sunát mi?
2021. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

27 éves korodig várni akarsz, hogy kiderüljön az összeköltözésnél, hogy együtt tudtok-e maradni?


Az egyetemen a legkönnyebb ismerkedni és párt találni, ha nem jön össze a kapcsolat és végeztetek az egyetemmel, utána lehet menni tinderezni meg kirándulni és mindkettő szívás. Ha alatta szakítotok, akkor legalább könnyebb továbblépni (de amúgy ez mind csak teória, valószínűleg egy-két éven belül szakítotok, mert annyi új inger lesz az egyetemen).


És jogos a hisztije. Nekem mondaná azt valaki, hogy várjak öt évet, hogy egyáltalán kiderüljön, hogy tudunk-e együtt lakni, akkor én is kiborulnék. Ha azt mondtad volna, hogy még egyelőre nem aktuális térjünk vissza rá 1-2 éven belül vagy dolgozzunk rajta, hogy el tudjuk érni vagy hasonló, akkor nem borultam volna ki.

2021. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

Lefelè nem szàmolt senki ?

15 fèl volt a srác amikor a 19 fèl csaja összeszedte


Nem tartom gáznak ha a srác fiatalabb , de azért van egy határ

2021. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
16
2021. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!