Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret mèg? Arra vár hogy lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret mèg? Arra vár hogy lépjek?

Figyelt kérdés

Párommal a lányunk születése óta megromlott a kapcsolatunk. Azóta konrketan szex sincs köztünk. (Mindig van kifogása..egyszer az H ő kövér.miutan jeleztem hogy ez nekem nem baj. Kitalálta azt hogy sokat hisztizek y ezért nem

)Szerinte mindig mindenben én vagyok a hibás. Nekem kellene változtatni.

Az utóbbi alkalommal rajtakaptam hogy levelezik egy nővel a hátam mögött hónapok óta S találkozót szervezett a hátam mögött mikor én nem vagyok odahaza. Állítása szerint direkt hagyta benn a telefonbeszélgetés a telefonba mert tudta hogy megnézem

De ezzel is bebizonyítottam neki H én turkalok a telojaban..

Ha kezdeményezek elutasít. Ha mondom neki menjünk el valahova akkor azt mondja hogy minek

S mikor a fejéhez vágom H bezzeg azzal a nővel találkozott volna akkor még azzal jön j hisztizek. S konkrétan azt várja h én hivogassam stb..


2021. okt. 25. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Háát ennek nem lesz jó vége.


Szerintem gondolatban kezd el tervezni, hogy ha vége lesz akkor ki hova megy

2021. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Elhidegült tőled.

Szerintem add a tudtára határozottan, hogy ha ezt akarja folytatni, akkor nincs nagy jövőtök.

2021. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Konkrétan kérdez rá mit akar?

Nagyon sokáig ne várj a válaszra.Ne enged hogy lerázzon.Haza jár rendesen vagy néha elfelejt haza menni?

2021. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Arra vár hogy lelépj a gyerekkel csak nem akarja mondani.
2021. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hazajár igen.
2021. okt. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!