Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Lépjek túl az elsőn és agyjak esélyt az újnak? Vagy mit? Ébresszem fel az elsőt aki szeret mert már mondta de nem mutatja ki mindig úgy?

Figyelt kérdés

vían egy fiú akivel nagyon jó kapcsolatom van, és nagyon szeretem. De nem lép semmit. ÉS olyan hogy egyszer úgy tekint rám mint lányra, másszor mint a húgára avagy a haverjára. És a jó kapcsolat alatt azt értem hogy nagyjából mindent tudok róla, majdnem mindennap beszélünk, mikor találkozunk nagyon szorosan megöleljük egymást. És nekem előtte tetszett valaki de az illető fülig szerelmes a nővérembe szóval szépen lassan elfelejtettem és mivel akkor ez a fiú törődött velem a legtöbbet és betöltötte az űrt a szívemben kicsit elkezdtem rajta gondolkozni. Deee nem tudok kiigazodni rajta és ez már sok ideje tart.

Közben bejött az életemben alig egy hónapja egy kicsit idősebb srác akivel olyan 6év különbség van köztünk. Azt mondta szeret. Mert különleges vagyok meg koromhoz képest éretten gondolkozok meg idősebbnek nézek ki. És hogy vár rám. Találkozgatunk, kapok puszikat beszélgetünk és nagyon aranyos. Csak az a baj hogy e közben arra gondolok hogy a másik tagtól ezt miért nem kapom meg.



#basszuss #1 vagy 2? úgy öszzegyúrnám a két embert eggyé.
2014. jan. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
mert más ember picit mást jelent számára a barátság de ez csak egy feltevés
2014. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Agyjal hogy rohaggya meg.
2014. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!