Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl a múltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a múltam sebein, hogy ne bántasm azt aki szeret most?

Figyelt kérdés

A jelenlegi kapcsolatom alapvetően nagyon boldog, már lassan fél éve, de most hogy megtörtént az első vitánk (amit én robbantottam ki) észrevettem hogy nagyon hasonló volt mint az első kapcsolatomban.


Személyiségemből fakadóan bizonytalan ember vagyok, ezzel igyekszem megkűzdeni hétköznapokban, de az előző (első) kapcsolatom nagyon sokat rontott a helyzeten, mert sok negatív szokást vettem fel. Mivel az előző párom rendszeresen becsapott és félrevezetett, mindig minden helyzetben a legrosszabbra gondoltam és arra reagáltam. Azt hittem a kapcsolat végével ez is véget ért, de ma mikor alaptalanul összevesztem a jelenlegi párommal, észrevettem hogy ugyan azt tettem mint ami régen bevált. Pedig szegény nem tett semmi rosszat, csak rosszul fogalmazott. :(


Ez volt az első vitánk, nem akarok több ilyet. Nem akarom elveszteni őt valami buta berögzülésem miatt. Remélem egy vita még nem a világ vége, bocsánatot kértem tőle. Szerintetek mit tegyek?



2018. okt. 2. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorolj több önuralmat. Igyekezz felismerni magadban, hogy mikor akarsz eltúlozni valamit. Ha ez megvan, akkor ne hagyd megtörténni. Kicsit küzdj magaddal. Le fogod győzni a rossz szokást, de ehhez idő, kitartás és odafigyelés kell.

Az sem árt, ha figyelmezteted a párod, esetleg kéred, hogy segítsen. Úgy biztos menni fog.

2018. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Hát előbb kellett volna túllépni a múltad sebein, és utána új kapcsolatot létesíteni. Most annyit tudsz tenni, hogy figyeled magad, és próbálsz megszabadulni a régi beidegződésektől.
2018. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!