Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol a párok minden nap találkoznak, ott a feleknek vannak barátai, hobbijai?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Lehet egyutt bandáznak a baratokkal is. Lehet egyutt csinálják a hobbyjukat is.


Vannak ilyenek es sztem ez egy flow

2021. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, miért ne lennének? Sőt, vannak közös barátaink és hobbijaink is.

Igaz, mi már együtt élünk, de már ezelőtt is találkoztunk hetente négyszer-ötször.

26/N

2021. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk, természetesen van saját életünk, nem is teljesen értem a kérdést. (Oké, nálunk annyi, hogy a barátaink 95%-a közös, mert eleve a baráti körben ismerkedtünk meg..)
2021. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élünk, a hobbijaink egy része is közös és a baráti körünk egy része is. De a különálló résszel is ugyanúgy foglalkozunk, még mesélünk is róla egymásnak.


Ez a találkozgatósdi tini szokás, felnőtt párok maximum egy évig találkozgatnak, utána továbblépnek és összeköltöznek egymással.

2021. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, mindkettőnk megy a másik barátaival vagy külön külön is.
2021. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne lehetne??? Együttlakás esetén is. Nem sziámi ikred aki hozzádnő. Mindenkinek szüksége van egy kis egyéni élettérre, illetve lehet olyan hobbija ami a másiknak meg nem az. Pl. ne nézzen focit, ne járjon valaki focimeccsre időnként mert a párja nem szereti vagy hogy?
2021. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze. Vannak hobbijiank.

Én például sportolok délutánonként, vagy találkozom valamelyik barátnőmmel. Hétvégente is van, hogy a barátaimmal megyek el túrázni/biciklizni.

A párom meg eljár néha meccsekre, horgászni, stb.

Nem kell összenőni.

2021. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi együtt is élünk tizenéve és ugyanúgy vannak barátaink meg elfoglaltságunk. 🤷

Nyilván ennyi idő után közösek a barátaink, de a feleségem ugyanúgy eljár velük néha külön, ahogy én is.


Hobbink is van, amit általában külöm csinálunk, mert nem teljesen azonos az érdeklődési körünk.

2021. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!