Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti hogy kell?

Figyelt kérdés

Együttélés előtt megbeszéltük hogy spórolunk hogy minél előbb saját házunk legyen, hogy minél kevesebb hitel kelljen.


Ehhez minden segítséget megkapunk szüleimtől, úgyhogy most tudnánk spórolni. Mivel külön kasszán vagyunk és én a kezdetektől fogva spórolok, míg ő úgy látom egy szinten túl nem jut előre, pedig mindkettőnk ugyanannyit keres mint eddig.

Nem értem miért nem spórol..ezt nem akkor kell elkezdeni mikor mondjuk elkezdunk házat keresni..és onnantól..


3.éve lakunk együtt.


2021. okt. 25. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Na állj!


Ki mondta, hogy még mindig akarja veled a jövőt?

2021. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor minek beszél kerdezget naponta..
2021. okt. 25. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

2.-ra.


Hogy beizgulj, és ne vedd észre, hogy ő nem spórol.

2021. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést pár napja már feltetted egyszer
2021. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Spóroljatok közösen. Nyissatok egy számlát, amihez csak közõsen fértek hozzá és minden hónap elején utaljátok rá a pénzt, amit meg akartok spórolni.
2021. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Másképpen kezelitek a pénzügyeket. A megoldás: akkor nem 50-50%-ra veszitek hanem ki mennyivel járult hozzá.
2021. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Arra gondoltál már, hogy ku.rva sokba kerül eltartani a lusta gyengénlátó pichádat?
2021. okt. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5ös eddig is az volt megbeszélve. De ha most kezdjük akkor ki lett dobva a kukába 3év ami alatt spórolhatott volna..és több lehetett volna
2021. okt. 26. 07:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön!! Kasszát beszeltetek meg akkor az azt jelenti külön kezeltek a dolgokat és ne szólj bele.

Amit te akarsz az a közös kassza spórolással.

2021. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, külön kassza esetén miért nem lehet tartani magunkat az általa is megbeszéltekhez...hisz egy cél felé mennénk! - én ezt felelős gondolkodásnak nevezném, na meg attól hogy külön kassza,nem lehet spórolni és esetleg meghuzni a nadrágot??- miért csak kozosben lehetséges a spórolás?
2021. okt. 26. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!