Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lebukott a párom azzal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a párom azzal hogy ha hibázik, akkor neki áll engem vádolni. És féltékeny. Akkor hűtlen?

Figyelt kérdés

Megtudtam a barátomrol azt hogy ha saras vmiben, vagy titkolozik átver és megemlitem neki, akkor a reakciója hogy engem elkezd vádolni, hibásnak kihozni es nem kicsit lekezelő, beszólogat stb, úgy, hogy én vagyok az "áldozat"akit átvert, ő szándekosan vert át ráadásul.


Ez alap nála.


És mivel állandoan féltékeny és állandóan mocskol hogy pasiznék, biztos chatelgetek, stb stb, megcáfol amikor azt mondom hogy nekem csak ő kell, senki más, meg akar arról engem győzni hogy én inkorrekt megbízhatatlan vagyok átverem őt, olyankor tulajdonképpen magát akarja leplezni?


És valojában ismerkedik le akar cserélni stb?


Es a fő kérdés:

A féltékenysége miatt keres mást, szoval azt hiszi hogy en aljas szemét vagyok átverem es inkább jobb engem lecserélni, vagy alapbol szándékkal keres mást, mert mondjuk szimplán nem szeret, és azért féltékeny csak, mert magábol indul ki?



#miert akar elhagyni
2021. aug. 18. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj neki ultimátumot:


Vagy VÉGLEG abbahagyja ezt bszogatást harom napon belül,

vagy szakítasz vele.


Ha erre begőzöl es szakít, te szépen összecsapod a tenyereidet, és belekezdesz valami hasznos tevékenységbe közben esetleg jól kibőgve magadat es hálat adsz a jó Istennek, hogy megszabadultál tőle.


Ha betartja, akkor gratulalok, van egy fejlődőképes párkapcsolatod!


Sok sikert drága!

2021. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha akarná se tudná abbahagyni, mentálisan betegesen féltékeny, az mellett, hogy lehet kifelé is tekintget, ami még jobban fokozza a féltékenységét.


És sajnos NEM vallja be magának azt, hogy ez baj, hogy a féltékenysége belőle jön, agyból és tenni kéne ellene.


Es hivatalosan(utánajartam)a beteges féltékenység eleve borzalom nehezen gyógyíthato és lassan, de ha be se vallja magának, hogy ez problema, akkor teljesen esélytelen is.


Erre úgy menetközben jöttem rá.


Ez a kapcsolat igy halálra van itélve :(

Megélem még Vele amit tudok, boldogan, aztán a pokol vàr.:(

2021. aug. 18. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne éld meg vele drága! Te mar lemondtál róla es szerintem nagyonis helyesen tetted. Ennek a megélem vele amit tudok-nak semmi ertelme, hidd el! Mit tudsz vele megélni azután, hogy lemondtál róla? Csakis hamis idegesítő dolgokat.
2021. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Életem legjobb legtokeletesebb szerelme.

Es életem legjobb legtokeletesebb szerelmét el kell majd engednem mert nem beszámítható:(


Őt csak alulmúlni lehet:(

2021. aug. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!