Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszekoltoztunk. A parom kutyaja mindig a parommal, vagyis mar velunk alszik. Tul mely a kapocs koztuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutya (kozepes) 7 eves, 1 evesen vette magahoz egy allatvedotol. Utottek, vertek a kutyat, a parom az o mindene, amiota rajott, h nem bantja, hanem szereti. Kvazi 6 eve egyutt alszanak. Ez ugy nezett ki, hogy a kutya teljesen magatol kitalalta, hogy neki h kenyelmes. Mindkettonknek van parnank, a parom az ovet a kutyaval osztja meg, egyik oldalon a kutya hajtja alomra a fejet, masikon o, altalaban atolelve, betakarva (maskulonben a parom nem tudna mozogni, ha a takaeon fekudne).


Tudom, hogy szeret a parom, a kutya is mar elfogadott, nem morog meg es nem feltekenykedik, megsem tudom elfogadni, hogy ilyen mely a kapcsolatuk, egy embernek es kutyanak. Masban egyebkent nincs ilyen tulzas, nem vasarol neki mindent ossze-vissza, nem tekinti a gyerekenek, csak tenyleg, ilyet meg nem lattam.


2021. okt. 25. 23:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Akkor itt vagyok en, aki ugyan nem mentett kutyaval, de ugyanugy egyutt alszik az ebbel kb 6 eve 😬 mondjuk nem a parnamon fekszik, hanem a labamon lent.
2021. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Elkuldtem veletlen. Na, roviden: ezzel sokat nem tudsz kezdeni. Elfogadod v elhagyod. Ennyi az opciod
2021. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Az a jobbik eset lenne. Ez a kutya nem alszik ejjelente mashol, csak a parommal, a parom mellett. A feje es vmennyire a felsoteste a parnan, az also a matracon, es csak es kizarolag a kulso reszen. Nappal a foldon is kiterul, de ejjel csak vele, mellette, a parnan.
2021. okt. 25. 23:38
 4/37 anonim ***** válasza:
28%
Hogy bírod a kutyaszagot meg a szőrt mindenhol?
2021. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Sehogy, mert nincs. Naponta kikefeli a kutyat, es bar minimalis kutya szaga a van az ebnek, egyaltalan nem veszes es az agy masik oldalaeol nem is erezheto. Egyebkent a parom naponta porszivozik meg sopor, nappal pedig egy pokrocot terit az agyunkra, szal nem szorozi ossze, ejszaka pedig csak a parom mellett alszik, az en reszem bekeben van.
2021. okt. 25. 23:45
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire igényes a rendre tisztaságra akkor még türhető
2021. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ja meg minden seta utan (illatos, kicsit beszappanozott, aztan rendesen kioblitett) torulkozovel atmegy a kutya szoren, es egy honapban egyszer viszi kozmetikushoz furdetesre, ahol vmi parfummel is befujja a kutyat, utana ket napig illatozik.
2021. okt. 25. 23:49
 8/37 anonim ***** válasza:
33%
és ha épp esemény van akkor is ott a kutya?
2021. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
22%
Egyértelműen
2021. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
2021. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!