Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jöttetek már össze kollégátokk...

Jöttetek már össze kollégátokkal, esetleg alakult ki belőle tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen kihelyeztek két hétre az ország másik végèbe, ott megismerkedtem az egyik munkással és randizgattam vele, sokat beszéltünk telefonon és online is, egyébként eredetileg ő is az ország azon részében lakott, mint én. Sokáig úgy tűnt, hogy össze is jövünk, de sajnos neki olyan munkája volt, hogy járnia kellett az országot, így nem jött össze az egész. Ezt sajnálom.
2019. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lettek párosok a munkahelyeimen, komoly kapcsolatok. Én is dolgoztam a párommal de mi már előtte összejöttünk. Nem jó együtt dolgozni és otthon is együtt lenni. Jó ha a munka megmarad nekünk, ha találkozunk pedig van miről mesélni ha esetleg történt vm érdemleges. Így ha összevitáztunk rossz volt a hangulat, úgy kellett csinálni hogy mások ne vegyék észre, mert nem akartam hogy hatással legyen a munkára. Utáltam. Képzeld el mi van ha szakítotok.
2019. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem is tervezem, hogy a munkahelyen összejövök valakivel.
2019. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapja, párom már 1 éve dolgozott a cégnél mikor összejöttünk. Mikor elkezdtünk ott dolgozni,még mindkettőnknek volt másik párja. 2 éve vagyunk együtt.


Egy másik pár is akkortájt jött össze. Ott a pasi már évek óta a cégnél dolgozott, a csaj 4 hónapja.

2019. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 on évesen , 2szer . Egyik reszben megoldható volt de szetmentünk . Második szexpartner lett es sok bekavarás baj okozoja nekünk . Leléptem .
2019. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En alapból nem jönnék össze kollegával.Nem bírnam elviselni hogy mindenki rajtunk csámcsogjon.
2019. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen

3 éve és 3 hónapja vagyunk együtt

2019. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, és 10 éve vagyunk házasok, és azt hiszem ez így marad.
2019. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!