Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés

Tegnap óta olyan rossz érzésem van a barátommal kapcsolatba.Utoljára talán akkor éreztem ilyet amikor megcsalt és most is ugyanezt érzem..Nem merek rákérdezni mert ha nem akkor megint az van hogy nem bizok benne..


Meg olyan volt h szerdán délelött aludnia kellett volna mert éjszakás volt de ő fent volt 10 ora körül facebook-on...


Össze vagyok zavarodva..


2010. szept. 3. 09:37
 1/10 anonim válasza:
100%
Kérdezz rá, és ne hazudj, mert ha nem bízol Benne, akkor nem bízol Benne.
2010. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Megcsal, tudom!! ha meg mar egyszer megtette biztos lehetsz benne h ujra megteszi, s h nem aludt delelott az is csak ratesz. Tudom. engem most csalt meg a parom, feltunő volt az hogy nagyon keveset aludt, pedig ejszakas volt szobaton es vasarnap 11kor jott haza, soha nem jott olyankor, mindig vasarnap 7-8 fele jott, es aztan vasarnap delutan ujra bement dolgozni, amit nem szokott maskor. Aztan hetfőn reggel 6-tol egesz nap dolgozott es csak ejjel 2 kor jott haza, aztan kedd reggel hajnali 5kor ment munkaba es haza sem jött egesz nap egesz ejjel. Aztan szerdan közölte hogy költözik. Megcsalt a rohadek.
2010. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
ja es vasarnap mikor bement dolgozni akkor is 2 kor jott haza. taxis amugy
2010. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom :(


De neki semmi oka hogy megcsaljon mert olyan jol megvagyunk most! remélem nem csal meg de utána nézek majd a gépén..:) az mindig mindent elárul..SAJNOS

2010. szept. 3. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezz rá.Nehogy már neked kelljen kellemetlenül érezned magad,hogy "nem bízol benne" azok után,hogy megcsalt...bírom amúgy a pasikat,mindegyik ezzel a dumával jön,holott semmit nem tesznek azért,hogy bízzon bennnük az ember,sőt...de nekik a bizalom biztos valami feltétel nélküli fogalmat jelent...Kérdezz rá,ne hagyd magad,mert akkor azt hiszi,átverhető vagy,ha szándékosan behunyod a szemed.

21/L

2010. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jól megvagytok, semmit nem jelent. Én is azt hittem, jól megvagyok a párommal. Ajándékokat vett, sms-eket írt, amiket eddig nem tett. Boldogok voltunk, majd megtaláltam a gépén egy csajjal folytatott beszélgetést, ahol láthatóan flörtölt vele. Utána bevallotta, hogy már tervezve volt az éjszaka is, csak a csajszi gombás lett.

Ő is elvárta volna ezután, hogy ugyanúgy bízzak benne, semmit nem tett azért, hogy lássam, megérte megbocsájtani. Mostanra vége van, és talán így lesz a legjobb.

2010. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:46


Megint én vagyok. En is azt hittem hogy minden rendben, mindent megvett amit csak megkivantam(marmint hetente legalabb 4szer kajat rendeltunk, hamburgert vagy ilyesmit, mert nagyon szeretem), macikat vett nekem, virágot es azon a héten mikor megcsalt még parfümöt is kaptam tölle, amit visszadtam neki mikor megtudtam h megcsalt, es rairtam h add a ribancodnak, a szexualis eltunk is jo volt. tehat minden, csak nem tudott parancsolni a f.szanak.

2010. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De basszus nem értem miért ilyenek a férfiak.. És még azt mondják hogy a nők se különbek..Szerintem ez nem igy van!Ha a nők szerelmesek nem tudnak másra nézni de a pasik sajnos igen..
2010. szept. 3. 13:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Áhh nagyon rossz ez az érzés.most is sirok meg folyamatosan sirhatnékom van közbe lehet h csak én reagálom túl a dolgot de nagyon szar :( Holnap találkozok vele délután nem tudom mit tegyek :(:(:(
2010. szept. 3. 17:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Na meggyőzödtem róla hogy nem csal meg!Csak egy kis bizalom kéne iránta és minden jó lenne :)
2010. szept. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!