Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Furcsa helyzet.21F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Furcsa helyzet.21F

Figyelt kérdés

21F vagyok másfél éves kapcsolatomnak másfél hónapja lett vége. De valamiért már rég nem működött igy már túl is vagyok rajta úgy érzem.


Van egy csaj ő 18. Nagyon kedves aranyos és nagyon sok mindenben hasonlit rám. Külsőre se olyan rossz csaj de nekem valamiért annyira nem jön be mint kellene. Megfog a csaj belsője meg aranyos de külsőre nem.

Nem tudom mit tegyek? Próbáljam meg vele vagy ha külsőre nem fog meg akkor már fölösleges is ? Az a baj hogy ráadásul az előző barátnőm nagyon szép "pálzacica" kinézetű csaj volt.

Mit javasoltok ? Köszönöm


2011. szept. 29. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg vele, és ha beleszeretsz ő lesz majd a világon a legszebb neked!
2011. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a másik lányt keresed a mostani lányban..

valamilyen szinten érthető, mivel vele voltál sokáig és még hiányozhat, attól hogy a mostani lány nem tetszik annyira attól még szerintem próbáld meg vele. és idővel elfelejted a plázacica exedet :)

2011. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Én is ugy gondolom hogy megkellene próbálni vele. csak fent áll az a helyzet hogy szingli lettem és mennék minden felé :P mármint csajok felé... Nemtudom hogy elkötelezzem e magam megint vagy éljem ki magam ? Bár mindig is a komoly kapcsolatok hive voltam.

2011. szept. 29. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak te tudod eldönteni, lehet jobb lenne ha picit szórakoznál, de ha eddig is elvoltál a komoly kapcsolatban és nem azért lett vége mert menni akartál akkor miért ne csöppenhetnél bele ismét egy komoly dologba ?:)
2011. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!