Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nárcisztikus személy el tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus személy el tudja játszani, hogy megbeszéljük a dolgokat?

Figyelt kérdés

Tudom, most elcsépelt kifejezés, nem arra gondolok, mikor vki csak bunkó. Hanem játszik, keményen, kritikus, de ő nem bírja a kritikát, stb, nem részletezném.

Szóval ilyen emberrel csalóka, ha úgy érzem meg tudjuk beszélni a dolgokat? Ha van belátása, az csak kamu?

Elég jók a megérzéseim, és őszintének éreztem a beszélgetést.

Ennek ellenére, lehet hogy kamu az egész?



2021. okt. 30. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem hülyék, csak gerinctelenek. Szemrebbenés nélkül hazudnak, amikor érzik, hogy a másiknál kezd betelni a pohár.
2021. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a legnagyobb képességük, hogy olyan aranyosan be tudnak állítani hülyének, hogy a családod is elhiszi. És ők a szentek, ha úgy adódik az áldozatok.
2021. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberekkel dolgozva elég gyakran látom hogy azt hívják megbeszélésnek amikor csak szőnyeg alá söpörnek egy problémát..
2021. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, de itt nem ez van.

Láttam már változást is tőle, illetve most is őszintén beszélt arról, hogy mi motiválta tettét (a csakazértis megmutatom), illetve mikor felhívtam a figyelmét a gyerekes viselkedésére, én már tovább léptem a következő témára, ő tért vissza erre, hogy tényleg, úgy érezte magát, mint egy hisztis gyerek.

Ilyet tud? Vagy csak előadja?

2021. okt. 30. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy ameddig a nárcisztikus ember érdeke úgy kívánja meg tudja játszani magát. Nagyon megnyerő és kedves tud lenni egy ideig. De ez csak a látszat. A nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő embereknek orvosi kezelés szükséges. Önmaguktól vagy a párjuk miatt nem fognak megváltozni.

Az legborzasztóbb az egészben, hogy a ilyen kapcsolatokból a legnehezebb kilépni, még mielőtt a saját személyiségünk szenvedné meg.

2021. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom. Bár ő olyan nagyon megnyerő sem volt.

És most nem kedvességről van szó, belátásról.

2021. okt. 30. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sőt, nekem mindig exem könyörgött, hogy beszéljük meg. Nem megbeszélni akarta valójában, csak lehetőséget nyerni a magyarázkodásra. Aztán persze nem lett semmi abból, amit megígért.
2021. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha mindenkinek nárcisztikus személyiségzavara lenne, akiről az exe vagy az adott párja azt állítja, nem 1%-át tennék ki a populációnak. Attól, hogy vannak olyan viselkedésformái, amik olykor emlékeztetnek a neten olvasottakra, még ne próbálj meg ráhúzni egy ilyen címkét a párodra. Magatokra fókuszálj, meg a pillanataitokra, ne netes f.szságokra.
2021. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze megnyerő, belátó, kedves, most lesz x idő békesség, és hamarosan újra indul minden, kb. több év után és 128 belátás után már te is belátod, hogy ez nem mehet így tovább...
2021. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Milyen orvosi kezelésre gondolsz, ez nem rák, de még nem is depresszió erre sajnos nincs gyógyszer, meg orvosi kezelés, nem is kifejezetten betegség hanem egy torz személyiség fejlődés

2021. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!