Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam lenne, vagy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam lenne, vagy a barátomnak van igaza, hogy hisztizek?

Figyelt kérdés

Valahogy neki minden fontosabb, mint én, és ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Sokszor úgy érzem manipulál. Ha én pl. szeretnék szexelni, akkor ő sosem. Szeretnék hamarabb találkozni, mindig eltolja 1-2 nappal a találkozót. Neki mindig akkor van dolga, mikor én szeretnék találkozni. Szerinte én érte semmit nem teszek, pedig még a kaját is beszoktam neki vinni, mikor itt van.

Ilyenkor azt mondja, hogy jobb lenne ha hazudna nekem, mert akkor legalább nem hisztiznék. Legalább őszinte, és mindig elmondja hol van.

Összeveszünk, azt mondja nem vagyok semmire jó, utána meg mondja hirtelen hogy szeretlek.

Mikor lemondja a találkákat általában mindig a haverokkal találkozik, vagy a szüleinek segít. Kezdem unni ezt az egészet.


2021. okt. 31. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts. Nincs értelme sem veszekedni, sem hibáztatni egymást. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Szerintem a te barátod még éretlen egy komoly kapcsolathoz.
2021. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már többször, de nem akar szakítani.
2021. okt. 31. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

"Ha én pl. szeretnék szexelni, akkor ő sosem. "

Pont most írtam, egy másik kérdésnél, hogy a nőnek kötelessége, a pasiknak viszont nem, ha nem akarnak. Kaptam is érte. 🤭Tessék. Itt a példa. A nőnek akkor is kell szexelni, ha fáj, nincs kedve stb. Ez a természetes, nehogymár őkelme szex nélkül maradjon 1x is.

Apropó. Minek vagy vele, ha ilyen véleményed van róla? Nem. A de szereted nem indok.

2021. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
3, Mit kaptál érte vállon veregetésen kívül te szerencsés? :D Ezt a részét a kommentednek konkrétan egy szóval nem említettem.
2021. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és ha ő nem akar szakítani, akkor mi van?
2021. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakítunk?

Nem

Oké


Szakítást nem megkérdezni kell hanem mondani és lelépni

2021. nov. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!