Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van igaza?

Figyelt kérdés

Mesélte, hogy az exével 2018 ban jött össze, miután elvált

Mutatta az exe facebook oldalát, es találtam egy fotót a nővel, amely 2017 es augusztusi es írta alatta a barátom teljes nevét, hogy az ő társaságában van. Mikor kérdőre vontam a barátom, azt mondta, hogy a nő írt utólag dátumot, ( pedig tudom, hogy a facebook automatikusan ír dátumot, nem te írsz dátumot) tehat automatikusan megjelent a dátum ahogy szokott a facebookon.

Az, hogy a múltban mit csinalt, nem érdekel és nem tartozik rám, de hogy ennyire nyilvánvalóan hazudni próbál, több mint aggasztó. Még kiabált is, hogy hogy gondolok ilyet, a facebookban jobban bízom mint benne?



2021. okt. 15. 08:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Lehet korabbrol ismerték egymast csak akkor még nem jottek össze.


Habár sztem tökmindegy ha igyis ugyis ex.


Lehet vele csalta a volt feleséget ugyan, legalabb igy azt is kiprobalta, es megtapasztalta, hogy a szeretők se többek egy szimpla nőnél feleslegesek egy kapcsolatba.

2021. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Kései Sirató ***** válasza:
71%
Na és ha már ismerte korábban is, akkor mi van? Ennyire unatkozol?
2021. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk a barátod reakciója is túlzó ha igaza is van, de neked se kell hazugságnak gondolni feltétlen, ismerhették egymást előtte.
2021. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem volt hogy ismerjék egymast előtte, mert mondta, hogy társkeresőről szedte össze
2021. okt. 15. 08:39
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem nyomozgatunk exek után, főleg nem beszélünk róla a jelenlegi kapcsolatunkban.

A ti kapcsolatotoknak rólatok, kettőtökről kell szólnia, és nem exekről.

Vigyázz, mert az ilyen nőt szokták váratlanul kirúgni a pasik, aztán itt picsogsz majd hogy miért.

És egyébként se kombinálj, kit érdekel hogy mint volt a kapcsolatuk?

2021. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Szóval a memóriája hat hónappal tévedett. Hát igen, ez már a világvég.
2021. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Meg is mondtam h nem erdekel mit csinalt es semmi közöm hozza, de az, hogy hazudni próbál az érdekes
2021. okt. 15. 08:47
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
En pl baromira nem emlekszem datumokra sot sokszor arra sem h egy adott szituban mi tortent. Igy elofordul h ugy tunik hazudok pedig csak nem tudom mi volt.
2021. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Át lehet írni a dátumot. De mindegy is, az akkor volt, ha most nem zsonganak együtt akkor szerintem felesleges ezzel foglalkozni.
2021. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
szerintem csak egyszerűen rosszul emlékszik a dátumra
2021. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!