Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a barátomnak nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a barátomnak nem tetszik ha valahová elmegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem megyek itthonról sehova, akkor mindig felhív engem, amint megírom hogy elmentem valahová pl. a családommal, akkor mindig kifogást talál hogy miért nem tud felhívni engem. Kifogás már azt is volt, hogy pont ilyenkor akadt neki is valami fontos dolga. Nem egyszer fordult már elő ez. De mivel nem együtt élünk még, így távolról nem tudom megállapítani, hogy ez neki tetszik vagy nem.
2021. okt. 6. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
És szerinted mi, hogy tudjuk ezt megállapítani?
2021. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán igen talán nem.
2021. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre sokkal logikusabb magyarázat, hogy tudja, hogy programod van, és nem akar zavarni.
2021. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Tudja hogy nem fogod zavarni és addig a szeretőjével lehet.
2021. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg nem akar zavarni. Amúgy hisztizel
2021. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha programod van, minek hivogasson?
2021. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vele már beszéltél erről?
2021. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A program után nem hívna fel.
2021. okt. 6. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy tényleg nem tetszik neki. Az exem mindig nehezen vette tudomásul, hogy van életem nélküle is. Ő elvárta , hogy napokkal, hetekkel hamarabb jelentsem be a programokat és én jelentkezzek a program során , utána . Mondván ő nem fog keresni , mert az futás lenne. Én nem igényeltem a telefonálgatást, nem hívogattam a páromat . Tömören leírtam , hogy hol vagyok/ voltam, minden oké e.
2021. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!