Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne.ked is ellenőrzi folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne.ked is ellenőrzi folyamatosan a telefonod a párod?

Figyelt kérdés
Viszont ha én akarom megnézni az övét, akkor sem adja oda!
2021. nov. 1. 05:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Mit ellenőrizne ezen? [link]


A hívásokat meg az SMS-eket meg rögtön törlöm, ahogy a kiképzésen tanították.

2021. nov. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

#1

Melyik hárombetűs testületet erősíted? 😆

2021. nov. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
71%
#2, EBM lesz az ő szerve 😅
2021. nov. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom az #1 hez. Közös kiképzést kaptunk.
2021. nov. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ès az ilyen kapcsolatból ki kell lèpni azonnal.

Azèrt ellenőriz, mert ő maga sáros, ès mivel magából indul ki, feltètelezi, hogy te is az vagy, ès azt már nem vennè be az egója, ha őt is megcsalnák.

2021. nov. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt sosem értem, hogy aki megcsal miért ellenőriz jobban. Kovid idején olyan kilépni egy kapcsolatból, mint színházjegyet foglalni az operálba.
2021. nov. 1. 07:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5, Most magyaráztam el, hogy mièrt...


Kapcsolatból meg nem azèrt lèp ki az ember, hogy egyből beleugorjon egy másikba. Hanem mert nem működik. Mindegy, hogy járvány van, vagy sem.

Nem kell kapcsolatfüggőnek lenni, semmi sem törtènik, ha pár hètig, hónapig egyedül van az ember.

2021. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De a pár hétből hónapok lesznek, a hónapokból évek, az évekből évàk és így tovább...
2021. nov. 1. 07:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ne szórakozz....
2021. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszébe nem jut ellenőrizni a telómat. Egy esetben szokta ellenőrizni: amikor én kifejezettwn megkérem rá, mert vmi gond van a telómmal. Ilyenkor minden beállítast csekkol rajta,illetve ő csinál hard resetet is,mert ő ügyesebben kiveszi az akksit, mint én. És működő állapotban adja vissza. De sms-be, messangerbe ekkor se nézz bele.
2021. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!