Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megbízni a páromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni a páromban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal lassan 5 éve együtt vagyunk 18 éves korunk óta és már együtt is élünk, viszont sokat rágódom a múlton. A kapcsolatunk elején titkolózott sokat és voltak nagy veszekedéseink (eltitkolta, hogy füvezik a barátaival csak lebukott), de egyszer sem csalt meg és mindent meg tudtunk beszélni, de lehet, hogy én évek után sem tudom ezeket a dolgokat elengedni?

Nem bízom meg benne, ha két perccel később ér haza már rágódok egész éjjel forgolódok, persze ezt sosem vetem a szemére, nem akarok vele veszekedni úgymond jogtalanul. Féltékeny vagyok mindenkire, zavar ha mással kedves, azt gondolom, ez nem rá vall ok nélkül nem ilyen kedves.stb tudjátok a szokásos túlgondolás. Tudom a női megérzés sokszor csal, de úgy érzem valami van. Persze próbáltam vele beszélni, de semmit nem tudtam meg, azt mondta minden rendben. Lehet csak én vagyok ilyen túlagyalós típus, egyáltalán ez egészséges? Mit kéne tennem? Tudom, hogy a régi dolgokat megoldottuk és ezenfelül jól megvagyunk, de mégis ott van bennem egy kis aggodalom, hogy át fog verni.

Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek?

Lehet, hogy érthetetlen, de válaszolok a kérdésekre csak segítsetek, nem akarok ennyi időt csak így eldobni, mert én vagyok a bolond.



2021. nov. 2. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

A női megérzés soha nem csal.Ha úgy érzed párod megcsal az úgy is van.

Azt javaslom üljetek le és beszéljétek meg. Puszi❤️

2021. nov. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy nem csal. A női megérzés a világ leghazugabb dolga #1
2021. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ne agyalj. Kösd le magad értelmes dolgokkal. Addig “agyalsz”, míg elunja, s azt mondja, hogy ha már nem bízol benne, úgyis mindegy, hogy átver, vagy nem ver át, te nem hiszel neki.

Hát akkor végül megvis fog csalni, hogy “igazad legyen”.

2021. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés, amit ki kéne deríteni, hogy tényleg van rá okod, vagy csak túlagyalod. írd le egy papírra, hogy mikor merül fel benned és miért és egy hónap múlva összegezd.


Ha irracionálisak a félelmeid, akkor összegezz, hogy mi váltja ki, milyen helyzet, vizsgáld meg, hogy mással kapcsolatban is vannak-e indokolatlan negatív gondolataid.


Ha igen, akkor érdemes elmenni egy pszichológushoz, hogy megszűnjenek.


Ha van alapja, akkor meg le kell ülni megbeszélni.

2021. nov. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem is feltunt hogy egyik barátom mellett teljesen nyugodt vagyok, a másik mellett meg állando bizonytalanságban, hogy mikor csal meg, vagy lép le.


Szerintem az utóbbi srácok nem nyújtják azt a biztonságérzést, amit viszont az előbbiek.


Ha összehasonlítom a 2 barátom, akiben bízok az pl folyamat keres hív törődik velem, kajáltat, segít a rezsiben, látszik rajta hogy érzékenyebb típus azaz szüksége van a nőktől vagy az adott, párjátol lelki támaszra is, sokat dolgozik, önálló de szuksége van társra is stb.

A másik akiben nem bízom, teljesen önállo önfenntarto srác szintén es a szexen kívul pl lelkileg abszolut nincs szüksége nőkre. Teljesen elvan egyedul is, a párjátol nem igényel nagy vagy mély beszélgetéseket sem, lelki támaszt sem, sztem a saját anyja halála se hatná meg, azt is tudná magában egyedül kezelni, és az, hogy valojában elvan nélkulem is ha kell, azaz nem halna bele ha lelépnék, vagy ha szakít bárkivel is szinte kiérződik az egész srácból.

A megbízhato srácban teljesen kiérződik egyfajta kötődés ragaszkodás is, a megbízhatatlanból pedig abszolut nem.


Plusz ilyen aproságok:

Van egy nagyon jo illatú hajápolóm töredezés ellen. Azzal frissen befújva a hajam:

-megbízható kötődő srác reakciója:

O de jó illatú vagy, mélyen beszagol, bókol, szemei mosolyognak

-nem megbízhato nem kötődő srac reak.:

Ahogy megcsapja az illat hirtelen rámnéz, odajon hozzá közel, beleszagol, semmi mosoly, hanem pókerarc, egy bók sincs, hanem beszól félig viccesen, hogy valami büdöset érzett hirtelen.



A 2 srácot sok sok ilyen apro dologban össze tudnám hasonlítani.


A megbízhatatlan mellett NEM véletlenul érzi az ember azt hogy lehet félig benne sincs a kapcsolatban vagy olyat hogy a párjára valójában ninca szüksége.

2021. nov. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Még egy példa érdekességképpen:

Ha beakar mutatni a családjának es én nem akarok menni:

-megbízhato srác reakciója: tart attol hogy nem veszem őt komolyan, rosszul esik neki, megingatja abban hogy bízhat e bennem

- nem megbízható srác reakciója:

Abszolut nem akad fenn rajta, simán lapoz tovább, magában helyreteszi hogy lehet jobb is ha nem visz el, nem kér meg rá többször, átlép a téma felett lazán.

2021. nov. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
* jav: 2. bekezdés a nem megbízhato srac reakciója volt
2021. nov. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

A megbízhatatlan nem írkál, nem segít semmit, voltak neki is titkolt üzenetváltogatásai másokkal.

A megbízhato az exem amugy akivel mai napig tartjuk a kapcsolatot és mai napig kötődik hozzám.

A megbízhatatlannal lassan 2 éve vagyunk úgy együtt hogy hű ugyan(mert elve hogy ő nem megcsal hanem lelép ha olyan van, hát köszi..), de mai napig se érzem hogy kötődne hozzám. Bármelyik pillanatban fel vagyok folyamat a szakításra készulve.

5-6.voltam

2021. nov. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Szakítani kell
2021. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Keress magadnak valami elfoglaltságot és akkor nem fog érdekelni, hogy mikor ér haza.
2021. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!