Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vagy voltak hosszabb mosolyszünetek a kapcsolatotokban? ha igen, mennyi ideig tartott és kibékültetek? Mi volt az ok vagy okok, amik a mosolyszünetig vezettek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk véletlenszerűen vannak kb hetente háromszor de 1-2 napnál nem tart tovább.


Okát nem tudom.

2021. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer volt 3 hónapig. Mondjuk nem mosolyszünet, hanem szakítás. Az első évünk után volt.

Nem volt semmi komoly, csak a vita kultúránk teljesen halott volt, ő mindenen felidegesítette magát én meg mindenen hisztiztem, nem tudtunk problémát megoldani közösen, mondjuk voltunk 19-20 évesek, nem is csoda.

A 3 hónap alatt beszélgettünk amúgy, és utána újrakezdtük azzal a feltétellel, hogy mindketten változunk, odafigyelünk egymásra és kompromisszumokat kötünk azokban a dolgokban, amikben nem értünk egyet.


Azóta eltelt 3 év, össze is költöztünk, nagyon jól megvagyunk.

Én nem hiszek az újrakezdésben, de nálunk biztos vagyok benne, hogy jót tett és szükség is volt rá, hogy megtudjuk milyen elveszíteni egymást, mert ott jött mindkettőnknél a bizonyos "kattanás", hogy itt tenni kell a változásért.


23L, párom 24F

2021. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Közel 10 hónapra elköltöztem a gyerekkel együtt. A munka volt számára az első és nem vette komolyan a problémát, míg el nem cuccoltam.
2021. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk csak addig tart míg én tartom.


Amikor már nem birom idegileg elviselni amiket művel, feladom, elengedem, tiltom, szakítok (nem élünk együtt), aztan amikor hiányzik, meg feloldom és minden folyt köv vele.


Ő olyan elfogadó. Érzéketlen.

Ha ignoralom se zavarja, ha megyek hozzá, akkor meg nyitva az ajto. Neki 8.

Borzalom idegesítő, irritáló ember.


De a hiánya is idegesít, irritál ugyanúgy.


Szóval ha van se jó, ha nincs, sem jobb.

Csoda, hogy még nem őrültem ebbe bele.



Talán havi gyakoriságu mindez.


Okaim vagy bizalmatlanság, ill aláássa a bizalmam(ignoráltam tiltás), vagy egyszer a p.raszt bunkó beszólása miatt(másik ignorálás), aztán mert bocsánatot sem kért, és ugy volt virággal engesztel amire majd' 1 hónapot váratott (következő ignorálás)


Olyan szinten tudom gyűlölni hogy kiszaladnék a világból is. Szakítok is elegem is volt. 1 napig boldog vagyok.


Aztán meg hiányzik es kezdődik a kín és megint elvesztem. Bemegyek az ajtón ami mindig nyitva áll hozzá.

Ha erőt is vennék magamon akkor meg 2 napig bírnám 1 nap helyett a hatalmas szakítást.

2021. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen, 22 éve vagyunk együtt.
2021. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan két percig tudunk haragudni egymásra. Én hisztizek ő meg kinevet. Aztán én röhögöm képen őt...
2021. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!!

3: azóta minden rendben van?

4: ez őrület,amit írsz. Átélni pedig, érzelmi hullámvasút... Ha van, az is rossz,de ha nincs, abba is belepusztulsz. Feltételezem,te vagy a nő. Mióta van ez így? Miért nem tudtok elszakadni? Hisz oké,hogy nyitva az ajtó, de a másik is mondhatja, elég ebből már.. mi tart össze mégis? Nem hiszem,hogy csak a szex.

2021. nov. 3. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:

4.vagyok


Kb 8 hónapja ilyen.

Szerintem csak én tartom össze az egészet egyedül, hogy hinni akarok benne és ebben a kapcsolatban, várom azt tőle, hogy azt megalapozza, hogy hinni tudjak.

2021. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as: nagyon sajnálom,olvasni is rossz ezt... Kívánom, legyen jobb, rendeződjön így vagy úgy. De! Ne hagyd,hogy kikeszulj!!
2021. nov. 3. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:)
2021. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!