Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet érzelmi zsarolást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érzelmi zsarolást leszerelni?

Figyelt kérdés

A párom mindig arról beszél, hogy az exe mennyire szerette őt.

Ez alapból idegesítő, de ha valamit nem akarok megcsinálni neki az ágyban (pl pisi szex) akkor jön azzal, hogy nem szeretem őt eléggé, mert akkor a pisijét is szeretném, az exe bezzeg még a reggeli pisit is itta ...

Ilyenkor úgy érzem nincs más választásom, hagyom, hogy csinálja, amit szeretne. De nagyon megalázó és érzelmileg is kicsinál!

Miért azzal mutattam ki a szeretetet, hogy iszom a pisijét?

Az előző párja motorbalesetben halt meg, nagyon megviselte lelkileg, emiatt tartok ki mellette, talán ha kiheverte ezt a megrázkódtatást, akkor helyre billen a lelki egyensúlya


2021. nov. 5. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez gusztustalan. Vágd ki.
2021. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy nem mész bele semmilyen megalazó vagy számodra fajdalmas dolgokba.
2021. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szubmisszív nő vagy, ez azt mutatja. Ha a szádba akarna szarni akkor azt is engednéd? Ez számomra azt jelenti hogy TE akarsz tartozni valakihez. Mert ha nem akarok valamit akkor nem csinálom, senki és semmi kedvéért. Attól még szerethetem a párom ha nemet mondok dolgokra. Vagy nála a nem szó az már rögtön azt jelenti hogy nem szereted?

Mond azt neki hogy te is szeretnél a szájába pisilni, milyen reakciója lenne?

2021. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Exe se veletlenul hagyta ott
2021. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Atyagatya. Ez a f.szi nem normális, de te se, hogy nem dobtad ki az első ilyen benyögése után azonnal.
2021. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
5# Szerintem nő
2021. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
#6 Ugyanaz a véleményem akkor is.
2021. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Már bocsi , de ha belemész olyanba amit nem akarsz avval te se leszel sokkal egészségesebb mint a csaj
2021. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Fuj
2021. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez undorító
2021. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!