Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat körülugrálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat körülugrálják a csajok. Milyen praktikákkal tudnám őket leszerelni?

Figyelt kérdés

csak egy példa:

a dm-ben nézegettük a parfümöket, a párom kifújt egy férfiparfümből egy kicsit, mire az eladó(csaj) odament hozzá, elájulva, hogy ó milyen jó illat, milyen nagy hatással van rá(!) és csillogóan mosolyog a páromra.

ez csak egy példa volt a sokból.

akárhol vagyunk vonzza a nőket.

pl vonaton tuti ő ült kint én ablaknál, erre a kabinba rittig bekéredzkednek, egy pár, a pasi szembe ül, a nő, extra melltartóig átlátszó ingben a pasim mellé ül, és újságolvasás közben a combját simogatta. a párommal helyet cseréltem...

de nem tudom hogyan védjem ki ezeket a szitukat, illetve, hogy akadályozzam meg a nyomulást?

engem totál levegőnek néznek, mintha ott sem lennék.


2010. dec. 15. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Amíg a pasid figyelmen kívül hagyja őket, addig mit féltékenykedsz? Ennél rosszabb úgysincs egy nőnek, mintha az áhított pasi észre se veszi. Nyugodj le és viselkedj úgy, mintha mindez teljesen szokványos lenne. Esetleg légy rá büszke, hogy ez a jó pasi csak téged szeret.
2010. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

nem féltékenykedek.

csak le akarom őket szerelni, hogy engem, mint a bnőjét tartsanak tiszteletben és a pasimra ne áhítozzanak

2010. dec. 15. 13:21
 3/22 anonim ***** válasza:
Jellemeznéd a párodat? Hátha adsz 1-2 tippet. :D 19/F
2010. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

@13:21 19/F

Nő van az oldalán. Tudod a tiltott gyümölcs mindig édesebb.

2010. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

extra helyes, extra szerény, extra kedves a pasim

és extra féltékeny. nekem MUSZÁJ szürke egérként kinéznem

nem festhetem a hajam, magam, nem hordhatok magassarkút stb

2010. dec. 15. 13:32
 6/22 A kérdező kommentje:

első válaszolónak írnám:

ő észre veszi őket, totál kedvesen visszaszól és a végén ott csicsereg mindenki körülöttem.

2010. dec. 15. 13:35
 7/22 A kérdező kommentje:
tippeket várnék, még mindig
2010. dec. 15. 13:36
 8/22 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel könnyen meg is csalhat...
2010. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mármint ha ilyen paraszt hogy leáll "flörtölni" mikor te ottvagy.
2010. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

csak kedvesen válaszol és mosolyog

ahogy általában az emberek egy boltban, ha megkérdezi egy eladó pl hogy miben segíthet.

ez még nem flört

de olyan valamicsoda, vagy mi.


egyszer amikor tetoválva lett a szám és feldagadt, na, akkor mindenki velem foglalkozott, nem vele.őt észre sem vették. ezen kívül valami más ötleteket várnék és ami értelmes

2010. dec. 15. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!