Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsaitok vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsaitok vannak egy 3 hónapig tartó távkapcsolat leküzdéséhez?

Figyelt kérdés

3 év után párom új munkalehetőséget kapott távol tőlem. Én körülbelül február végén tudok utána menni.

Tudtok olyan tanácsokat adni, ami segít átvészelni ezt a nehéz időszakot?



2021. nov. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nőj fel. ;) 3 hónap, komolyan?
2021. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért, de 3 hónap nem sok idő.

Ha ennyit nem bírsz/bírtok ki, akkor baj van, nem rosszból mondom.

2021. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is távkapcsolatban vagyok jelenleg. Volt hogy 5 hónap után tudtunk 1 hónapot együtt lenni, utána újra pár hónapig semmi találkozás. Mi minden nap beszélünk, és olyan szintű bizalom alakult ki közöttünk, ami lehet sokszor nincs meg egy normál kapcsolatban sem. Szerintem beszéljetek sokat skypon vagy videochaten. Nagyon sokat jelent ha minden nap látod és hallod őt. Amúgy arra gondolj, ha anno katonaságba kerül... Akkor akár évekig sem láttad volna és még a kapcsolattartás is nehézkes lett volna. A 21. Században ez sokkal egyszerűbb. Fel a fejjel próbálj meg koncentrálni a magad kis feladataira. Addig megörülj amikor látod és hallod őt. És hidd el nekem, nagyon édes lesz a találkozás amikor végre újra együtt lehettek. :) 28/N
2021. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%

Én 5 hónapos kapcsolat után kerültem abba a szituációba, hogy bizony most 1 évig távol van tőlem és 2 havonta tud haza jönni, de múltkor is összesen 3 napra. Most a karácsonyban reménykedek, mert eddig úgy néz ki, hogy 2 hétig is itthon lesz.

Nem számított rá egyikünk se, egy városban laktunk mikor el kezdtünk ismerkedni, de a családi helyzet így hozta nála. Viszont annyira jól működünk együtt, és akkora bizalom van köztünk, hogy eddig a helyzethez képest jól megvagyunk. Nem lehetetlen és már lassan fél év el is telt belőle. Majdnem minden nap hívásban is beszélünk, de chaten folyamatosan. Ha valamiért nem látjuk egymást 2-3 napig, olyankor már lehet érezni a feszültséget kissé, ami főleg abból adódik, hogy hiányzik a másik. Nem lesz könnyű, ez biztos, de ha tényleg szeretitek egymást simán átvészelitek.

2021. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!