Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szeretem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szeretem, de nem bírom a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel már régebb óta ismerjük egymást, de csak egy hónapja kezdtünk el randizni. Most együtt vagyunk, de sajnos neki pont el kellett költöznie másik városba (80 km) mert ott kapott munkát. Beszéltünk erről, hogy mi legyen, és azt mondta, hogy folytatni akarja velem, jönni fog sűrűn, stb. De már most is az van, hogy sokszor órákig nem ír… Beszéltem vele erről, hogy nekem eddig hosszú kapcsolataim voltak, megszoktam hogy sülve-főve együtt vagyok a párommal és mindent együtt csinálunk. Neki még nem volt hosszú kapcsolata, max pár hónap, gondolom emiatt fura neki, hogy valaki most nonstop együtt akar lenni vele. Nem tudom ez hogy működhetne… Azt mondta oda fog figyelni, sírt is, hogy nem akar elveszíteni… de nagyon rossz nekem, hogy nincs velem, nem tudok hozzábújni se semmi… Van ennek így értelme?
2021. okt. 30. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem túl pörgöd. Jó ha sokat van az ember azzal akit szeret de ha szereted s dobod akkor ennyit se látnád. Neked engedned kell kicsit a gyeplőn ne fújsd meg s megérteni új munka, új gondok vannak most az életében ami stresszel jár. Hagyj neki időt kialakítani a dolgait ami jó pár hónap. Közben úgyis néha látod az meg tartalmasabb lesz. Kiderül majd mikor mennyit látod, mennyire vagytok mobilisek.

Nem ír pár óránta... csináld a saját dolgod...

2021. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
80km? Azt hittem, hogy Ausztráliába költözött, ez simán áthidalható tavolság szerintem, kb. 1 óra kocsival. Mondjuk úgy, hogy te 24/7-ben vele akarsz lenni, úgy még a 200 méter is sok lenne...
2021. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Órákig nem ír? Neked nincs saját életed? Meg is őrülnék, ha egész nap a telefont kéne nyomkodnom, mert a másik nem enged lélegezni se.
2021. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Itt veled van a baj. Betegesen ragadsz a pasira. Nincs saját tenni valód?
2021. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként olyan voltam mint te. Aztán jól dobott az akkori nagy szerelem mert megfolytottam a ragaszkodással s mániásan vele akartam lenni. Megtanultam kezelni, lenyugodtam.


Most egy városban élek a barátommal...mégis vannak napok amikor a hangját se hallom mert csak írunk s nem alszunk orba szájba együtt max heti 2-3 nap mert mindkettőnknek van élete, időbeosztása. Mégis...nekem most így könnyebb, többször is hallom, hogy hiányzom s jobban tervez velem.

Az embernek van élete. Munka, pihenés, hobbi, tanulás, család s párkapcsolat, ismerősök, lazítás mind benne van, s mindennek megvan a maga helye, ideje, légy partner s támogasd.

Közben a saját céljaid, dolgaidra is helyezz hangsúlyt most jobban, hogy lekössön.

Nem kell minden gondolatod a másikra zúdítani kapjon levegőt is, ne hivogasd, irkálj minden órában. Délelőtt egy jó reggelt, legyen szép napod! Vagy ebédkor egy milyen volt a megbeszélés, tudtál enni? Aztán hagyd szépen békén. Esetleg egy szép kép a te napodból.

Ezzel tudod támogatni, ne nyomást akarj rá tenni.


Amíg elfoglalt a költözés, betanulás miatt addig foglakozz a saját munkáddal, lehet később ez megtérül majd.

2021. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Tök mindegy itt a távkapcsolat, amikor alapból nem vagytok egymáshoz valók. Csodálnám ha találnál még egy lúzert aki sülvefőve együtt akarna lenni veled.

Tudod mit? Jót is tenne neked ez a távkapcsolat, legalább megértenéd hogy egy kapcsolatban nem a nonstop nemhagyjukbékén a másikat a lényeg.

2021. okt. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Eddig akikkel voltam, mindenki együtt akart lenni velem, meg egy idő után együtt éltünk. A legrövidebb kapcsolatom is másfél év volt, és az sem az együttélés/ragaszkodásom miatt ért véget…
2021. okt. 31. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, nem tudom, nálad ez hogyan működik, én örülök, ha felkelek reggel, ahogy a barátom is. Sokat dolgozik, nem cseszegetem. Nekem is akad itthon mit csinálni, már azzal elmegy a fél napom, hogy megfőzök és rendet teszek itthon. Ha nagyon hiányzik a másik, nyilván írok neki akár én is nőként, csak hogy éreztessem a szeretetemet iránta. Viszont amire te vágysz, az egy irreális álomvilág.
2021. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!