Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy férfi a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi a nő barátainak se írhat?

Figyelt kérdés
Mert a nője szerint, ha boldog lenne a kapcsolatban akkor egyáltalán nem igényelné azt, hogy női barátai is legyenek. De akkor akit régebb ismert nő barátokat azokat le kéne koppintani?
2021. nov. 7. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Le.
2021. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez sok mindentől függ, de leginkább attól, hogy milyen a férfi jelleme és hogy milyen természetűek ezek a barátságok.
2021. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 harebell ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem normális. Nekem instant szakítóok lenne egy ilyen kijelentés és én is mindig természetesnek vettem, ha a páromnak voltak ellenkező nemű barátai.
2021. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
az attól függ , hogy a barátnőddel a jó pasikról beszélgettek e vagy szimplán egyszerű csajos dolgokról, úgy értem adtál e rá indokot. Amúgy nem normális alapjáraton ilyeneket megtiltani úgy 24 év felett , addigra kinővi mindenki többé kevésbé a tini korszak azon szakaszát.
2021. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy baráti társaságban teljesen oké, ha vannak ott női haverok is, de a folyamatos kapcsolattartás külön egy nővel egyáltalán nem oké hiába szeretné ezt itt bemesélni bárki is. Mindennek van egy határa.
2021. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
le lettem pontozva pedig nem egy oldalról írtam csak..
2021. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ ki az a férfi. Nekem volt férfi haverom, teljesen megbízta Bene, meg olyan is akinek a szeme sem állt jól, ő is tele volt lány barátokkal, a párja mellett.
2021. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Semmilyen tiltás nem normális.

A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy kivonolunk a pusztàba, se rokon, se baràt.


Öreg vagyok, csak mondom, hogy 40 éve, mindenféle Messenger és mobil nélkül is voltak megcsalàsok.


Szóval, ha ezen aggódik valaki, akkor az nem túl jó kapcsolat.

2021. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Én már annyi ilyen 'csak barát' lánybarátot tapasztaltam, hogy nekem nem férne bele, ezt már az elején tisztázni szoktam...

Volt olyan, hogy külfödön élő gyerekkori barát, aki ha hazalátogat a srácnál aludt egy ágyban, wtf?? Még a srác nem tudta megérteni, hogy nekem ez miért nem oké. Később kiderült, hogy ja azért mikor szinglik és részegek voltak lefeküdtek párszor..

Aztán olyan is volt, hogy lány barát, később kiderült, hogy párhuzamosan járt a csajjal meg velem is fél évig. Köszi ezek után semmiféle lány barátból nem kérek.

Ellenkező irányba is bizonyosodott a helyzet, nekem is több ellenkező nemű barátom volt régen és szinte mindegyik bepróbálkozott egy idő után. Én nem hiszek az ellenkező nemű barátokban ezek után.

2021. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván nem megoldás a tiltás, de én is azt mondom, jobb nyitott szemmel járni azért. Ezek a lánybarátok valahogy mindig telefonálgatnak, írogatnak rendszeresen a Messengeren, szívecskéznek, kommentelnek, mindenhol ott vannak. Csak egy kávé volt, ohhh, perszeee... Jobb vigyázni velük.Valaki általában többet akar a másiktól.
2021. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!