Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi a szerelme miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a szerelme miatt rossz kedvű, depressziós, akkor miket szokott gondolni? ja és önbizalom hiánnyal is küzd.

Figyelt kérdés

ilyenekre gondolok:


többé nem érdekelnek a nők, ki akarja irtani az érzést magából.


vagy esetleg a megoldáson gondolkodik.


vagy hogy öngyilkos lesz stb



2021. okt. 31. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki mást érez!

Mit akarsz ebből kihozni, ha valamit leírnak, és nem érzed, akkor nem is vagy rossz kedvű? Ha olyat szeretsz, akit nem érdekelsz inkább azon kellene gondolkodni, hogy feleslegesen nem érdemes elereszteni az érzelmeidet.

2021. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
osszevesztunk a párommal, és totál higgadtan elmondott dolgokat, és lehet hogy csak a csalódottság, kiábrándultság mondatta vele. Kiváncsi vagyok hogy mások hogy élik meg ezt a dolgot
2021. okt. 31. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel higgadtan mondta, amit mondott, így még rosszabb. Érlelte magában, és csak az okra várt, hogy kitálaljon.

Ennek nagyjából ennyi..

Magad ellen ne fordulj semmiképpen !


Mikor nekem hasonló volt, több éves kapcsolat után, de azonnal szakítottam.És akkor már én voltam nyugodt. Sok előnyöm lett utána, visszatért az életkedvem, abszolút.

2021. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az értelmesebbje elmegy pszichoterápiára és rájön dolgokra, amiért később már ezeket a helyén tudja kezelni. Önbizalomhiány gyerekkorban alakul ki, felnőttként csak így hozható vissza.
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!