Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság is tényleg az számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság is tényleg az számít, hogy ki a férjed/ párod?

Figyelt kérdés

A környezetemben élő tehetősebb családokban az anyuka nem dolgozik, a családfő tartja el a családot, eljárnak külföldi utakra stb. Anyukám is háztartásbeli volt, amíg élt apukám, a halála után mindenki elfordult tőlünk, de a tartalékok miatt élete végéig nem kell dolgoznia.

Mostanában szembesültem ezzel, mivel kezdő pénzügy gyakornokként sokat dolgozok, azonban nem keresek elég jól, egyedül nem tudok magamnak ilyen hátországot biztosítani, úgy érzem ki vagyok szolgáltatva egy férfiak uralta világban.

Nektek mi a véleményetek a kialakult helyzetről?

24L



2021. okt. 29. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Az a véleményem, hogy ócska, provokatív, kamu kérdés!
2021. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Azok a nők sokkal szebbek es kiegyensúlyozottabbak, akiket támogat a párjuk, es a tenyerén hordozza, mint azok, akiket csalnak agyba főbe, hanyagolnak, nem segítenek nem támogatnak.


Nem kell ezt csak a pénzre kiélezni. Amblokk kell nézni.

2021. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Kamu.


Nyuszika, te is kereshetsz jól.

2021. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
A karrieristáknak szerintem pont nem. Meg sokan férfit választanak nem bukszát.
2021. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

az, hogy ocska kamukerdes.

legkozelbb valami kevesbe atlatszot irj ki, incelkem.

2021. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"úgy érzem ki vagyok szolgáltatva egy férfiak uralta világban"


egész idáig majdnem elhittem

2021. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
3# menjenek a ffiak szulni akkor kivancsi lennék mennyit keresnének.
2021. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ismertem egy férfit. Minden nőnek tette a szépet. Volt egy állandó szeretője is. A munkakoreben úgy 200 körül keresett. A felesége - akit ossze-vissza csalt - Ausztriában dolgozó hölgy. A sokszorosat keresi mint említett pasi. Luxuselet. Ház, medence, jakuzzi, luxus autók. Nyaralasok, kirañdulasok leginkább a gyönyörű és méregdrága Ausztriában meg persze a nyugati tengerpartokon. Hősünk nem csinál titkot belőle, hogy mindezt az asszony /2-ik feleseg/ finanszírozza. Közben a szeretorol is tudomást szerzett a hölgy. Csak tippelgetni tudok miért éri meg neki így is. Hosunknek van egy igen erős "úri ember" kisugárzása. Stílus és elegancia jellemzi. Gondolom büszke rá, szeret vele megjelenni. Ehhez a történethez mit szólsz, Kérdező?
2021. okt. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem kamu a kérdés. A világban mindig számított, hogy ki a párod, kivel látnak, kivel dolgozol. Amikor azt sugalták, hogy ez nem számít, akkor is számított. Sőt! Ez az egész világon nagyon fontos.


Az már egy másik kérdés, hogy ezen keresztül van pénzed vagy nincs.

2021. okt. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!