Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez sértő nektek?

Figyelt kérdés

A barátnőm külsejébe a telt idomaiért szerettem bele. Azóta elkezdett fogyózni, állítása szerint miattam, hogy jobban bejöjjön nekem. Már közel 10 kilót fogyott, és még többet akar. Amikor azt mondom, hogy ne tegye, akkor folyamatosan azt mondogatja, hogy most is biztos mennyivel jobban tetszik nekem, mint a fogyása előtt. Ilyenkor hárítottam eddig, de legszívesebben megmondanám neki, hogy nem, azzal a +10 kilóval sokkal jobban tetszett.

Viszont nem akarom megbántani. Sértő lenne ilyet mondani?


2021. nov. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ezt időben tisztázni. De finoman fogalmazz, ne sértsd meg azért.
2021. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lachesys ***** válasza:
100%
Nem, nem lenne sértő. Főleg ha tényleg csak miattad csinálja, mert azt hiszi, a mostani "ideál" jön be neked. Az problémasabb lenne, ha belső indíttatásbol akarna fitness ladyve válni, és te meg nem akarnad ezt...
2021. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Meg kéne kérdezni tőle, hogy kinek akar tetszeni.


Válasz: - Hát neked.

Erre te: - De nekem az eredeti tetszett.

Válasz: De neki így jobban tetszik saját maga, és több önbizalma van.


Innentől viszont kérdés, hogy érdekli-e hogy neked mi fontos. Ha nem, akkor nekem pl gyanús lenne, hogy előbb utóbb szakítást tervez, és másnak akar majd tetszeni. Volt ilyen kapcsolatom, így kezdődött.

2021. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy ő nem elégedett önmagával, ha fogyni akar. Mindenképp meg fogod sérteni.

Kénytelen leszel megmondani, hogy a gömbölyded formák izgatnak, és te gyönyörűnek láttad +10kg-al is. Nem biztos, hogy elhiszi..

2021. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lestat_626 ***** válasza:

Az alap problémát nem értem, hogy miért kezdett el fogyózni állítólag miattad, ha te nem is mondtál neki ilyet?

Lehet elejtett megjegyzésekből szűrte le, hogy neked biztos jobban tetszene vékonyabban? Én úgy gondolom, hogy ha valóban miattad fogyott le (és még akar?), akkor meg lehet neki mondani és nem fog megsértődni rajta, sőt lehet még örülni is fog neki, hogy nem kell többé tartani a szigorú diétát (gondolom).

Ha megmondod neki és azután is azt mondogatja, hogy miattad csinálja, akkor nem miattad csinálja és pont. Önbizalomhiány lehet a háttérben.

Én is voltam ezzel így, ismerkedtem egy vékony sráccal és tudat alatt elkezdett zavarni, hogy vékonyabb nálam, ezért elkezdtem odafigyelni a kajára, fél év alatt leadtam 8 kilót (63 kilóról 55-re). Azóta nincs képben a fiú, viszont én sokkal jobban érzem magam az életmód váltás miatt. :)

Amúgy ha szereted a barátnőd, gondolom vékonyabban is tetszik, ha ő meg ha így érzi jól magát, el kell fogadni.

2021. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem bántana meg. Én férjem is szereti a fenekemet, nem szeretné ha túltolnám a diétát. Ha formásabb szeretne lenni attól még sportolhat gondolom.
2021. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne sértő, de nem érdekelne.


Hogyha nekem! az a +10 nem lenne oké, mert pl kifáradok, fáj tlőe a térdem, stb, akkor én is lefogynék egy egészséges súlyra.


Voltam 64 kiló, amivel egyébként jól néztem ki, de egészségileg nagyon nem volt oké az ízületeim miatt sem. Most 53-55 vagyok, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és aki szerint hízzak, az tehet egy szívességet.

2021. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!