Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek jóba a sógornőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jóba a sógornőmmel?

Figyelt kérdés
Soha nem volt jó kapcsolatom vele. Volt egy nagyobb vitánk egy undorító húzása miatt és azóta elvágódott minden teljesen. Van három gyereke, akik nagyon szeretnek engem és a páromat is. Miután mi összevesztünk átlépett egy határt és a páromat zaklatta éjjel nappal aki hagyta, hogy ne legyen még nagyobb zűr. Ezek után összevesztünk a párommal is amiért a hátam mögött beszélgettek. Azóta lecsillapodott minden, kerüljük egymást és ő is kerüli a párom. Bár mikor meglátom mindig eszembe jut, hogy a hátam mögött beszélgettek és nem akarok felesleges vitákat a párommal miatta és magamat sem szeretném tovább marcangolni. Szeretnék vele egy kicsit normálisabb kapcsolatot kialakítani mindenki érdekében. Nagyon rafinált egy nő és önérdeknéző. Soha senki nem tudja mi lesz a következő lépése. Megtartanám vele azért a 3 lépés távolságot, csak szeretném közelebb tartani magamhoz azért is, hogy ne akarjon rosszat nekünk. A család felé volt, hogy megpróbált rossznak beállítani. Nekünk még nincs babánk ezért jó ötlet lenne a gyerekein keresztül közelebb kerülni? Vagy valami kamu recept elkéregetés? Félek, hogy az lenne, hogy rám nem bízza rám a gyerekét ha a párom nincs itt stb stb ellenségeskedés. Mit tanácsoltok?
2021. nov. 8. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sógornőm van, mint te. Talán ő is vagy, csak megváltoztattad a gyerekek számát?😃

Mindegy végülis, csak nézz bele a tükörbe, mert az ide leírtak alapján veled van baj. Minek békülnél valakivel, akit utálsz? Jah, hogy közelebb legyen az ellenség. Sokat elárul... Amúgy meg biztos lehetsz benne, hogy a párod titokban tartja a kapcsolatot a tesójával, mint mi is. És ki vagy beszélve. 🙂

2021. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" Szeretnék vele egy kicsit normálisabb kapcsolatot kialakítani mindenki érdekében. "


Ennek érdekében eltiltod a férjedet a testvérétől.

Gratula.

Nem tudjuk, mert nem írtad le a lényeget: mi volt az oka az összezördülésnek. Sok minden belefér egy nagycsaládban: vita, veszekedés, kibékülés.

Ne akarjá áskálódni a gyerekei körül. Nekem szimpatikus, hogy a vitátok

ellenére nem zárja el tőled a gyerekeit, szeretnek téged a gyerekek.

Viszont te eltiltod a férjedet a testvérétől, balhézol vele, kénytelen

a hátad mögött tartani vele a kapcsolatot.


Te tehetsz róla.

2021. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Min balhéztál össze a sógornőddel?
2021. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem változtattam meg semmit, a a saját sztorinkat írtam le. Nem értem miért lenne velem a baj, hogy nem akarok családi vitákat. Miből gondolod, hogy kibeszélnek? A párom nem beszélne ki senkivel, lehet ez nálatok másként van. A vitáról nem írtam, abban pl nem én voltam a hibás, azután lett ez, hogy rászállt a testvérére és le lett állítva. Azóta van ez, hogy nem beszélünk. Úgy veszem ki a szavaidból, hogy nálatok is lehetett valami vita és a párod testvérének a párja nem akarja veletek tartani a kapcsolatot ti pedig titokban kibeszélitek hárman? Jól értem?
2021. nov. 8. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:

"Bár mikor meglátom mindig eszembe jut, hogy a hátam mögött beszélgettek és nem akarok felesleges vitákat a párommal miatta és magamat sem szeretném tovább marcangolni. "


Pedig azt teszed. És a férjed életét is zabálod.

Melengetsz valami vélt vagy valós sérelmet, és e körül

forognak a gondolataid.

Nyakamat rá, hogy a sógornőd nyitott feléd, de te már

rég megbeszélted magaddal, hogy ő utál téged.

Mi az oka a komplexusaidnak?


Aki szét akarja robbantani a családot, a testvéreket,

az maga alatt vágja a fát. A vérségi kötelék, a testvéri

szeretet, együtt nőttek fel, hasonlóan gondolkodnak,

közös génjeik vannak, mindent visz.


Vagy megszoksz, vagy megszöksz. És mindenképpen te vagy a hibás.

Nem csak szerintük. Szerintem is.

2021. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Testvére bátyjára* azaz a nőnek semmi köze nincs a páromhoz. Neki ugyan úgy a sógornője, mint nekem. Ezért nem értettem ezt a fene nagy érdeklődés az éjszaka közepén a párom felé
2021. nov. 8. 16:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Semmi testvéri kapcsolat nincs közöttük. Abban is tévedsz, hogy a nő nem nyitott felém. Számomra beteg dolog az, hogy éjszakánként írkálok a sógoromnak. Neki a párom a sógora értelemszerűen. Az előző válszomban elrontottam, elnézést. Nem a testvéréről van szó. Az öccse barátnőjéről
2021. nov. 8. 16:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Akik most ennyire betámadtak és azt mondták, hogy a párom életét teszem tönkre..nos..szerintem ti sem örülnétek ha a testvére barátnője csuda nagy érdeklődéssel lenne a párotok felé.
2021. nov. 8. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
A párod testvérének a párja nem a sógornőd. Emiatt volt félreérthető a kérdés.
2021. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!