Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? A sógórnőmmel csal

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ar05 kérdése:

Mit tegyek? A sógórnőmmel csal

Figyelt kérdés

A lényeget gyorsan össze foglalom ...

A párommal lassan 6 éve vagyunk eggyütt és van egy 10 honapos kislányunk. A terhességem alatt nagyon kedves volt velem mint ha csak ujra minden az elején lenne rozsaszin köd meg ilyenek aztán mikor meg született a lányom mint h kicserélték volna , mindenbe bele kötött veszekedtünk folyamatosan ráadásul azt se vette figyelembe hogy szülés utáni depressziom volt !

Ami a lényeg hogy rájötte pár hete hogy van valakije számon kértem azt mondta hogy nem fekudtek le és hogy csak széditette persze nem hittem neki mert éppen elotte pár nappal hajnalba jött haza kiszivott nyakkal . Könyörgött sírt hogy semmi nem volt

Mind 1 tul tettem magam rajta meg beszéltük hogy folytatjuk de ne forduljon elő többet mert el hagyom ès viszem a gyereket is !

Na most jött a döbbenet ....

Már régen gyanitottam hogy jóban van a sogornőmmel ( az ő unokatestvérének a párjával ) akinek a féjre éppen börtönben van . Hónapok óta gyanus volt hogy mindig elviszi a gyerekért az oviba azt a nőt aki ráadásul a legjobb barátnőm volt

Sok időt töltöttek eggyütt annyira hogy màr masoknak is feltünk probáltam el hesegetni a gondolatot ugy voltam vele hogy csak tul reagálom .

Aztán a barátnőm anyosa fel jőtt hozzàm beszélgettünk és valahogy fel jött a téma és ő is azt gondolja hogy van közük egymáshoz , de addig amig nem buknak le vagy nincs konkrét bizonyiték ezzel nem tudunk mit kezdeni .

Nem hagyott nyugodni a gondolat ezért bele néztem a telefonjába és láttam hogy a sogornőm telefonszán egy másik név szerepel és elég sok telefon hivás volt hajnalokban és késő esti órákban . Le fotóztam hogy meg maradjon nekem ha esetleg kitörölné!

Ujra számonkértem és a legnagyobb vicc hogy azt is tagadta hogy egyeltalán beszélnek mondtam neki hogy ott van benne a telefonjába hogy mikor mennyit és még igy is le tagadta ! Mondtam neki hogy el hagyom és hogy adja oda a kocsim kulcsait ! ismét ment a könyörgés hogy nem igaz semmi nincs semmi aztán ma gondoltam meg nézem hogy vannak e üzenetek és hát vannak csak hogy le van titkositva még nem szoltam neki ezért de gondolom hogy mi a jelszo ugyhogy majd megnézem . Amit még viccesnek tartok hogy joformán minden nap le fekszünk egymással kiszolgálom ételel itallal ugyhogy télleg nem értem igazábol nem tudom mit tegyek mert ha ez kiderűl hatalmas családi botrány lenne belőle és jó eséllyel ha én tálalok ki hogy van közük egymáshoz nem tartom kizártnak hogy valami bajom esne de azt sem akarom hogy itt nyomorogjak egy olyan kapcsolatba ahol nem egyszer meg csaltak és boldogtalan vagyok csak azért mert ha engem nem is de őket kitagadja sőt valoszinűleg agyon is veri az egész családjuk mert ez nem szokás náluk és ez hatalmas “bűnnek” számit az ő családjukban! Kérlek adjatok tanácsot ! Tul reagálom ? ( helyeirási hibákért elnézést csak gyorsan le akartam tudni az egészet )



2019. márc. 11. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én leírom azt, hogy én mit tennék ebben a helyzetben.

Lelépnék és vissza se néznék többet. A gyerek miatt sem maradnék vele. Egyébként valóban leléptem a volt férjem mellől, amikor kiderültek a dolgai. Nem bánom a mai napig sem. Nehéz volt egyedül a gyerekkel, de túlélhető.

A döntés a tiéd, minden következményével.Ha maradsz sok jóra nem számíthatsz tőle. Ezt vésd az eszedbe. Megváltozni nem fog, csak óvatosabb lesz a későbbiekben.

2019. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Többször probáltam már elhagyni össze pakoltam minent ami az enyem es a gyereké de nem engedett el , nem akarta oda adni a gyereket mondtam neki hogy rendőrt hivok de azt mondta hogy akkor a rendőrök elött tapossa ki a belem , öszintén szolva félek tőle is és a családjátol is
2019. márc. 11. 11:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszelj a szuleiddel, ismeros barataiddal, hogy segitsenek onnan elszabadulni! Osszepakolsz amikor nincs otthon, de legyen ott veled valaki aki tud segiteni!
2019. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én a te helyezetedben elmennek úgy hogy senkinek nem szólok.Ahogy irtad lebukott szamonkerted mégis hazudott.A csillagokat lehazudna.Szedd össze a gyereket a holmidat, (amilyen bunkó a hapsid,en vinnek minden értékesebb,mozdithato dolgot is) es lepjetek le.Ha van ahová menned ne habozz.
2019. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Mit lehet ítni erre, szerinted?

Szülj még neki vagy 3-4 gyereket abból az indíttatásból, hogy hátha megjavul.

2019. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég, hogy megcsal, még hülyének is próbál nézni azzal, hogy tagadja az egyértelműt. Szeritem pakolj nyugodtan, te részedről MINDENT megtettél, hogy ez a kapcsolat működjön, de ő inkább totál idiótának vesz. Ha tudsz, beszélj a szüleiddel és költözz oda, vagy bármi rokonodhoz, aki tud segíteni.

Ezzel a botrány dologgal meg ne kezdj semmit, az ő felelőssége, majd ő szépen elviseli a botrányt a saját bőrén. Gondolkodhatott volna, amikor a másik nőt tömte.

2019. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Neki ne szólj, szó nélkül lépj le, akihez költözöl, szólj nekik, hogy megfenyegetett. Ha bármi írásos bizonyítékod lesz arról, hogy fenyeget, tessék lementeni, azzal már lehet rendőrségi segitséget is kérni. Akár hangfelvételt is készíteni titokban.
2019. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már semmi jó nem fog kisülni, a lelki terror a visszatartás része, ne engedj neki!


A rendőrök előtt nem nyúlna hozzád, később pedig a szüleid és a barátaid segítségét kérnéd, hogy a közeledbe se tudjon menni.


Sajnos ha ebben a kapcsolatban maradsz, tönkre fogsz menni mentálisan és fizikailag is.

2019. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

"eggyütt"


Ajajj.


Maga a sztori, a helyesírási hibák és a szereplők viselkedése...


"Eltérő kultúra"?


Ennek jó vége már nem lesz :)

2019. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van kihez menned? Szüleid? Ne maradj vele addig amég beváltja a fenyegetéseit.
2019. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!