Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal elmentem vendégségbe, ahol egy nő megkérte a barátom, hogy menjen át hozzá, mert szüksége volna hogy megjavítsa a vízvezetéket.

Barátom vízvezeték-szerelő. Most csak ment, hogy láttamozza a munkát. Amíg ott volt hívtam 2 szer, de nem vette fel a mobilt. ( ami nem szokása) Vegul hallom, hogy jön ki a nő lakásából és mondja hogy jaj mennem kell mert a barátnőm nagyon féltékeny

Nagyon megszégyelltem magam.

Azt mondja nem ismeri a nőt, pedig a nő unokatestvérével volt házas a pasim nővére.



2021. nov. 8. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelni megy, csak megnézni hogy mizu, ami azért nem egy több órás munka. Mennyi idő telt el? Csak nem értem, minek hívni kétszer is, ha egyszer dolgozik.


Gondolj már bele, hogy átugrasz egy gyors vizitre, és ennek a felét telefonálással töltöd - nem mással beszélgetni mész át, hanem dolgozni! (annak az elő-folyamata)


Az, hogy az unokatestvérével volt házas a nővére, egy elég messzi "rokon". Nekem is van olyan vér szerinti rokonom, akit nem ismerek (láttam futólag párszor, beszéltünk egy kicsit, és ennyi) így nekem nem gyanús a dolog.

2021. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt mondja nem ismeri a nőt, pedig a nő unokatestvérével volt házas a pasim nővére. - :DDD
2021. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktal hozzá hogy egy szerelo alapbol mindenkihez feljár?
2021. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek hivogattad? Mennyire nincs önbizalmad? Költői kérdések nyugi.
2021. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Mást is meg nézett ott :)
2021. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt tenném, hogy nem lennék ennyire betegesen féltékeny, mert ez fogja, az állandó ellenőrzési mániád tönkretenni a kapcsolatotokat. Ha annyira dugni akarja a csajszit akkor nem olyankor teszi mikor te is ott vagy és tudod nála van, hanem napközben lecsíp 1-2 órát amikor nem is sejted mit csinál.
2021. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te felhivnal magadhoz random egy szerelőt d.gatni magad?
2021. nov. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!