Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiú barátom bejön (külsől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú barátom bejön (külsőleg és belsőleg is), attól még a barátság működhet?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom, aki fiú. Akárhányszor találkozunk, nagyon szeretem őt nézni és ölelgetni. Régebben tetszett, és be is vallottam neki, de a korkülömbség miatt nem lett köztünk semmi. Ő 15,én pedig 19 voltam, amikor megismerkedtünk. Most 22 vagyok, ő 18.

Három éve nagyon tetszett, de ma már nem úgy érzek iránta. Nem gondolok állandóan rá és nem hiányzik úgy, mint akkor stb.

Viszont amikor találkozunk nagyon szeretem megölelni, nézegetni stb.

Egy kicsit csalódás is van bennem egyébként, hogy nem lett ebből semmi, illetve hogy a kor közénk állt, de ma már mindegy. Nem nagyon gondolok már erre.


Szóval szerintetek működhet a barátság, ha még ígyis "bejön", de nem érzek iránta semmit? Nem hiszem, hogy újra éreznék iránta ugyanúgy.

Baj lenne-e, ha továbbra is tartanám vele a kapcsolatot?

Igazából nem nagyon szoktunk találkozni, egy évben max 3-4x.De majd szeretnénk többször a későbbiekben.


22/L



2021. nov. 1. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne működhetne? Ha pedig mégis szeretnél többet, hátha

22L

2021. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Hát nem is tudom...Nem probléma az, hogy még mindig helyesnek tartom?
2021. nov. 1. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, én is tartok jó pasinak olyan srácokat, akikkel csak barátok vagyunk
2021. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb leszel szerelmes a fiúba mint gondolnád.
2021. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na most összezavarodtam..

De akkor már rég az lennék belé, nem?

2021. nov. 1. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak ne járasd vele a bolondját! Ha ő is érez irántad valamit.
2021. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!