Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak friss párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak friss párkapcsolatban mindenképpen óriási szexuális étvágya kell legyen?

Figyelt kérdés
Valahogy ezt sugallja a média meg a közvélemény is, hogy ha ez nincs meg, akkor ott valami probléma van a háttérben. Közben meg az nem lehet, hogy vannak olyan férfiak is, akiknek nem csak testiség körül forog egy kapcsolat? Nem lehet, hogy néha a kevesebb a több?

2021. nov. 10. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha vonzónak tartja a párját, akkor alapvetően igen. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem jövök össze olyannal, akit nem tartok vonzónak. Akit vonzónak tartok, az iránt viszont elég erős szexuális vágyam is van.
2021. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
1-es, nem olyanra vágyik, csak olyan van neki és reménykedik, hogy a pasi szerelmes belé. Azt kell mondanom, hacsak nincs valami egészségügyi vagy mentális problémája a szexxel kapcsolatban, akkor az a férfi, aki friss kapcsolatban nem akarja rommá szexelni a barátnőjét, az nem szerelmes.
2021. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Én épp most ismerkedek meg egy lánnyal. Nem úgy írok neki, hogy közben erekcióm van. Kellemes témákról beszélgetünk, partnert keresünk. Valószínűleg ha jobban megismerjük egymást, és találkozunk majd személyesen, nagyobb és másfajta vonzalom alakul ki. De jelenleg nincs óriási szexuális vágyam. Miért is lenne? Egy pár napos ismerettség után, amikor még azt se tudom miket gondol, nem a testét fogom kizárólag kívánni. Eljön majd annak az ideje is.

A média meg kötvélemény mást mond? Hadd mondják. :)

2021. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
5-ös, szerintem nem online irogatasra vonatkozik a kérdés. Nagyon szép lehet a másik lelke, de azért a kapcsolathoz a fizikai lényünk iránti vonzalom is elengedhetetlen, amit kevés egy fénykép alapján megítélni, bár az is több persze a semminél.
2021. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
#6 de itt nem fizikai vonzalomról van szó, hanem óriási szexuális vágyról. Tarthatom én fotón és találkozáson is szépnek, vonzónak, akitől többet azeretnék l, anélkül is, hogy egyből rá akarnám vetni magam,ert már csöpög a slag.
2021. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Mármint na. Az alapszintű vonzalom, amit találkozáskor érzek, vagy kialakul akár idővel is (egy ismerősömmel kapcsolatban már éreztem később, mert előtte eszembe ye jutott volna úgy tekinteni rá), az tök más, mintha egyből a legelsobottabb szexuális vágy alakulna ki bennem bárki iránt.
2021. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak frissben...
2021. nov. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj az hogy te egy pletyka szarságra akarsz hallgatni.

Média meg közvélemény, a legnagyobb bajkeverő valamik ezek.

2021. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általában igen. Egy olyan férfinak, akinek egyébként normális az étvágya, a rózsaszín ködös korszakban azt be lehet szorozni sokkal. De vannak azért aszexuális férfiak is (ahogy nők is - ismerek ilyen párost). És persze vannak úriemberek, akik megvárják, amíg a nő ugrik rájuk ;), sőt mondhatnak nemet is olyankor is, ha úgy érzik, hogy az illető még megbánná, mittudomén a vallásos neveltetése miatt. Na de az első után már azért ők is szerintem vérszemet kapnak.

Megfordítva viszont attól, hogy kívánják egymást és reggel-este összebújnak, még nem csak a testiség körül foroghat az a kapcsolat. Lehet nagyokat lelkizni, kirándulni, színházba menni vagy főzni is együtt, bemutathat az anyjának és írhat hozzád szerelmes verset... Ezek abszolút nem zárják ki egymást.

2021. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!