Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a leggyakor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a leggyakoribb esetben egy nyílt, őszinte, jóképű, intelligens srác helyett aki nem drogozik, nem füvezik nem dohányzik, inni azért szokott de mást nem és még csak nem is bunkó, helyette inkább a nők? ->

Figyelt kérdés

-Homokosokat

-Drogosok, füvesek, cigiseket

-Bunkó srácokat választják

Ezt soha sem értettem.Jó most nyílván nem rólam van szó,nekem most van barátnőm. De úgy általánosságban(nem akarok általánosítani,de ezeket hallom vissza ezeket tapasztalom).

Miért van ez? Egy nagyobb intelligenciával,őszinteséggel rendelkező srác mit nem tud nyújtani,amit a füvesek igen?


2010. szept. 4. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
ez a divat
2010. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Szóval aszondod', hogy nincs rossz tulajdonságod. Azaz egoista vagy?
2010. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem általános, de a rosszfiúk mindig vonzóbbak. Alapszabály, ha valakit leszarsz elkezded érdekelni, mivel nehezebben kaphat meg. A könnyű préda pont ezért nem vonzó! Hosszú távon te sokra viszed és minden tyúk inkább téged fog majd választani és nem egy nihilista kiégett embert. Neked lesz jövőképed, nekik nem. Neked lesz pénzed, nekik meg sok esetben nem!
2010. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:42

Van rossz tulajdonságom. Például gyakran forrófejű vagyok és igen hamar elszáll az agyam. De ezen kívül nem nagyon tudok rossz tulajdonságot.

2010. szept. 4. 11:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tovább is olvashattam volna, no mind1. :D


Amúgy meg ez egy elég durva általánosítás. Ahogy mindenkit, úgy a lányokat is először a külső fogja meg, ha egy ilyen tökéletes természetű srác nem néz ki jól, akkor már cseszheti a belső tulajdonságait.

2010. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Jó kérdést tettél fel. Természetesen nem mindig van így, de gyakran megfigyelhető. Szerintem egyrészt azért, mert a bunkók rámenősebbek, hangosabbak, sokkal határozottabbak és férfiasabbnak tűnnek. Másrészt azért, mert a nőkben működik az anyai ösztön is, és a szenvedélybetegekben (meg a bunkókban is) a rossz kisfiút látják, akit majd ők megnevelnek. Ez persze még soha senkinek nem sikerült :)
2010. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most meg látom, hogy ott a jóképű is... na jó, iszok egy kávét. :D
2010. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ment a 100%
2010. szept. 4. 11:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nőkben van egy ilyen anyáskodó hajlam, azaz adott nő szeretné megváltoztatni a rossz fiút. Egy ilyen fiú mellett nem lehet unalmas az élet. Erre a kedvenc idézetem:


„Sokszor olyan méltatlan, nagyfejű legényekre pazaroljuk energiánkat! Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. Utólag megfejtem jeleiket, és transzparensként állnak előttem.


Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak.


Á, dehogy változnak. Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk.


A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással.


Esküszöm, nem értem magunkat.


Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.


Lassan jobban értem a férfiakat, mint a nőket."

2010. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
11:44 osztom a véleményedet. hiába mondják h a külső csak másodlagos... mindenki tudja h ez nem így van... első találkozásnál nem tudod, hogy milyen a lelke, vagy mennyire normális... én csak azzal állok szóba, aki külsőre bejön. meg lehet kövezni emiatt, de szerintem senki nem megy oda egy olyan emberhez aki külsőre nem fogja meg...
2010. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!