Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a leggyakor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a leggyakoribb esetben egy nyílt, őszinte, jóképű, intelligens srác helyett aki nem drogozik, nem füvezik nem dohányzik, inni azért szokott de mást nem és még csak nem is bunkó, helyette inkább a nők? ->

Figyelt kérdés

-Homokosokat

-Drogosok, füvesek, cigiseket

-Bunkó srácokat választják

Ezt soha sem értettem.Jó most nyílván nem rólam van szó,nekem most van barátnőm. De úgy általánosságban(nem akarok általánosítani,de ezeket hallom vissza ezeket tapasztalom).

Miért van ez? Egy nagyobb intelligenciával,őszinteséggel rendelkező srác mit nem tud nyújtani,amit a füvesek igen?


2010. szept. 4. 11:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, ez elég egyértelmű idézet volt. De sohasem értettem,hogy miért. Szerintem soha nem is fogom megérteni.
2010. szept. 4. 11:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Megfordítom a kérdésedet:a rendes,normális nőket miért söprik félre a nagyszájú,egoista nők?Azért,mert ők határozottabbnak látszanak,így őket választják a férfiak.

A nők pedig a határozottabb pasikat.Ez van.

2010. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ez sem általános, de a rosszfiúk mindig vonzóbbak. Alapszabály, ha valakit leszarsz elkezded érdekelni, mivel nehezebben kaphat meg. A könnyű préda pont ezért nem vonzó! Hosszú távon te sokra viszed és minden tyúk inkább téged fog majd választani és nem egy nihilista kiégett embert. Neked lesz jövőképed, nekik nem. Neked lesz pénzed, nekik meg sok esetben nem!"


Én eddig leszartam mindenkit még sincs csajom, nem azzal foglalkoztam hogy kivel járhatnék, mégse akar járni velem senki. Akkor most mi van?

2010. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az válaszom a következő:



Beletörődtem, abba a dologba, hogy a lányok nem fogadnak el....

Már nem érdekel, úgy fogok élni mint egy robot. Mikor melózni kezdek, elmegyek és ledolgozom a 8 órát tisztességgel, aztán hazamegyek és leülök a tv elé....

Egyedül és magányosan fogok megrohadni. és nem lesz olyan aki megsirasson majd...

Nem fogok gyerek nevetgélést hallani vagy sírást. Nem fogok meleg és kedves mosolyt látni a barátnőmtől vagy egy ölelést, Nem fogom látni a bánatát a szomorúságát, hogy átölelve megvigasztaljam...

Nem lehetek nagypapa, hogy lássam az unokáimat felnőni...


Mert még családom sem lesz, mert nem felelek meg a „nők új világ fajta elvárásainak”.


A sok nő lenézi a nem menő csávóókat....

Szánalom...

Küzdöttem egy lányért akkor, és ha kimondhatta volna...


...Mit akarsz teeeeee, hát nem zsőlés a hajad, nem jársz menő ruhákba, Jah még béemvébd sincs? Akkóó Huzzá máá el te kis csikóó...még péénzed, hogy vegyéé dráága cúcccokkkat s sincs nagy hááázzzad? Mi keresni való itt...

Na tűnjéé eeee....


A mai lányok ezen a szinten vannak, és mire rájönnek, hogy az általuk képviselt értékeknél van sokkal több, akkor már későn jönnek rá....


De volt mikor egy nő átvert, átvert azzal, hogy elmondtam neki olyat, amit még másnak sohase. Aztán magasról lesz@rt...


Nagyon tisztelem a nőket,mondom a nőket és a normálisakat!!!

Természetesen sok minden rajtunk múlik, ez tény. De vannak bizonyos helyzetek, mikor szükségünk van másokra, legyen párkapcsolat vagy más....

Álrolánosítani nem akarok, de ezt tapasztaltam, sőt....

2010. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14:43...most megölelnélek.:) Amiatt a lány miatt ne adjátok fel,ne gondoljátok azt,hogy miden lány ilyen.Azokkal a csajokkal nem kell foglalkozni,akiknek nem kellenek a rendes fiúk.
2010. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így van..:D

Mindenki olyannal jön össze aki neki tetszik.:)

Van akinek a drogosok, van akinek a cicafiúk, és van akinek a nyílt és őszinte fiúk.:))

[ Bocsi ha írta már valaki, nem olvastam végig a válaszokat :$ ]

2010. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A jófiúkkal az a baj, h nincs mellettük semmi izgalom...a fiatal csajok pedig erre vágynak. De később, már úgy a 30-as éveik elején a nők nagy része családot, és biztos hátteret akar...és akkor előkeresik a jófiúkat, akik addig nem züllöttek el, nem füvezték szét az agyukat, nem purcantak ki autóbalesetben, hanem szépen tanulgattak, ahogy anyukájuk parancsolta volt, és ebből kifolyólag teleszedték a pénztárcájukat...a csajok pedig addigra már számtalanszor megégették magukat a rosszfiúkkal, és rájöttek, h mégiscsak a jók kellenének nekik...csakhogy 1 tisztességes, igazi jófiúnak már nem kell olyan lány, akin 100an végigmentek...v. tévedek?
2010. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"A jófiúkkal az a baj, h nincs mellettük semmi izgalom"


... mondják azok a lányok, akik még soha nem jártak "jófiúkkal". Na meg persze azok, akik számára nem a hajnalokba nyúló intellektuális beszélgetések jelentik az izgalmat gyertyafény, és bor mellett egy jóképű és stílusos úriemberrel, hanem mondjuk a beszívott, káromkodó sofőr mellett az anyósülésen 180-nal tépni az M7-esen...

2010. szept. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
D
2010. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!