Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sokallja a párom a műtétem árát?

Figyelt kérdés
Térdemben el van szakadva a meniscus, illetve egy Baker-cisztám van, hosszabb séta elteltével nagyon fáj, a mindennapokban akadályoz. Eddig 6 alkalommal voltam vizsgálaton ezzel kapcsolatban (ortopédus, reumatológus neurológus, izületi ultrahang, volt ahova többször vissza kellett menjek). Mindannyiszor magánrendelőben, az állami rendelésekre ugyanis elképesztő hosszú várólista van, legtöbb helyen egy vizsgálatra 4-7 hónapot kell várni. Ma kiderült, hogy műteni kell, az orvos artroszkópos műtétet javasolt, ami náluk 460 ezer Ft-ba kerül, és még idén sor kerülhetne a műtétemre. Eddig a vizsgálatok ára 115 ezer Ft volt. Barátommal külön kasszán vagyunk, így mindent én fizettem ki. Mégis felrója, hogy minek költök erre ennyit, miért nem várom ki az államit, amikor elmegyünk valahova és mondom neki, hogy nem bírok már többet gyalogolni, akkor is szerinte túlreagálom a helyzetet,nyávogok. Nem érti meg,hogy nem szeretnék még évekig ilyen problémával élni, hogy 29 évesen úgy érzem magam, mint egy rokkant, ennyi pénzt nekem megérne, hogy újra egészséges legyek, ne legyenek naponta fájdalmaim.

2021. nov. 11. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
98%
kulon kasszan vagytok. magadnak fizeted. akkor meg megis mi a franc koze van hozza?! semmi. tedd helyre hatarozottan, hogy ne szoljon bele a penzugyeidbe, az egeszsegugyi dolgaidba meg plane ne.
2021. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 Noren1989 ***** válasza:
93%
Egyetértek #1-essel, de talàn tàmogatnàlak is a műtétben (ha jàrnànk,szeretnéd a macskàim...) 😅
2021. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 A kérdező kommentje:
Van hozzá köze annyiban, hogy a műtét utáni héten neki kellene beadnia a vérhigító-injekciót, illetve ameddig mankóval tudok csak közlekedni, addig segíteni nekem mondjuk a fürdésnél, valamint a házimunkában,boltba járásban. Meg nyilván ameddig táppénzen vagyok, addig nincs akkora bevételem,mintha dolgoznék.
2021. nov. 11. 19:28
 4/100 anonim ***** válasza:
94%
es? nem az a baja, hogy nem varos ki az allamit? ha kivarnad, allamiban ugyanugy megmutenenek es ugyanugy tappenzen lennel, neki meg ugyanugy segiteni kene. aki ezen problemazik, amikor a parjanak egeszsegugyi gondjai vannak, az egy idiota, legalabbis erzelmileg biztosan 0.
2021. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
95%

Bevallom: leírtad az apámat! No nem véletlen lett válás a vége. Kb. mindenhez így állt hozzá, ahogy a te párod.

Kérdező, ez az ember neked sosem lesz partnered! Életed fontos helyzeteiben mindig magadra fogsz maradni.

2021. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre az emberre ne alapozz hosszútávon
2021. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:
Csak ebben a kérdésben ilyen velem, ha mindenhez így állna hozzá, akkor nem lenne már a párom. Nem akar engem ilyen állapotban látni a műtét utáni hetekben, szerintem ez lehet a viselkedése mögött.
2021. nov. 11. 20:04
 8/100 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mit akar?Igy látni vagy ennél rosszabb állapotban életed végéig?Ugyan már.....Ez egy fontos dolog ami az egészségeddel kapcsolatos.Bőven elég ha ehhez igy áll hozzá
2021. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy egyik barátnőmet vagy anyukámat megkérem, hogy költözzön addig hozzánk, ameddig tart a rehabilitációm. Anya mondjuk 230 km-re él és dolgozik tőlem, de lényegében mindkettejüknek szabadságot kellene kivenniük,valamint egy szobás garzont bérlünk, szóval hárman nem igazán férnénk el. Ahhoz sem tudom mit szólna a párom,hogy akkor erre az időre költözzön valamelyik barátjához, lehet azt venné ki belőle, hogy el akarom taszítani magamtól. Nincs jó döntés ebben a helyzetben,sajnos.
2021. nov. 11. 20:20
 10/100 anonim ***** válasza:
20%

Én is elmentem magan mutetre.


Most már nem tenném, végülis túléltem, járni tudok, de rendesen elcsesztek.

Magán kórház előre kérték a pénzt semmi érdekük nem volt hogy sikeruljon, örökre viselem a súlyát ennek a döntésnek.

2021. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!