Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokallja, hogy előtte 7 fiúval voltam. Tényleg túl sok?

Figyelt kérdés

Én nem látok ebben semmi rosszat. Volt két hosszútávú kapcsolatom,három szexkapcsolatom,és két egyéjszakásom. Hűséges lány vagyok,komoly kapcsolatot kerestem. A mostani páromnak ezt őszintén elmondtam,mikor kérdezett a múltamról,de nagyon meglepődött,soknak látja. Én nem hiszem hogy ettől több vagy kevesebb lennék. Ti mit gondoltok?

21l


2017. okt. 30. 09:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

Nem sok, csak ésszerűtlen. Egyéjszakás egy normálisabb embernek csak akkor lesz csak egy éjszakára, ha valamelyik fél nem tud másik közelébe lenni.

Szóval fejlődésben elég kezdő vagy még itt.

Hogy neki mi baja van ezzel...

2017. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Hat nem keves. Foleg, hogy a korobol itelve biztos nem mind komoly kapcsolat volt
2017. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Joga van hozzá, hogy soknak találja. Joga van rosszat gondolni, joga van bármit gondolni. DE szerintem csak abból "ítéljen" meg téged, hogy jelenleg vele szemben milyen vagy.


Véleményem szerint inkább valaki próbáljon ki több dolgot egy lehorgonyzás előtt, mint lehorgonyzás közben kezdjen álmodozni...


Bár tényleg fiatal életkorban vagy két hosszútávú kapcsolathoz, három szexkapcsolathoz és két egyéjszakáshoz képest:). De ettől függetlenül nem vagy te kevesebb vagy több.

2017. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevesebb volt ennyi idősen, talán 2 "hosszú". De nem gondolom, hogy ettől kevesebb vagy több valaki. 42f
2017. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Inkabb a kapcsolatok minosege, ami kellemetlen. Semmi erteke nincs szamodra a testisegnek - ha epp viszketsz, akkor johet barki bizonyos kereteken belul. Ez nehany ember szamara eleg taszito lehet.
2017. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Önmagában nem a 7 a sok, bár 21 évesen az sem kevés, hanem az arány szexkapcsolatok és párkapcsolatok vonatkozásában. A 7-ből 2 volt normális párkapcsolatban, és 5 csak szexuális indittatásból. Ez azért így gáz, nem bántásból mondom, de elég ribis múltra utal.
2017. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Csak kíváncsiságból, 21 évesen milyen hosszú volt az a két hosszú kapcsolat ami mellett még volt 3 szexkapcsolat is, amiről megint csak azt lehet feltételezni, hogy hosszabb időtartam, és még egyéjszakások is?
2017. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem sok, ha neki nem felel meg, akkor menjen a fenébe. Te is biztos bele tudsz kötni valami miatt.
2017. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Sok. Nálam eleve kiesik az, aki egyéjszakázik és szexkapcsolatban vett részt. Sok mindent tolerálok, de ez elvi kérdés nálam.
2017. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
8 as neked mennyi?nekem 0 24f
2017. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!