Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm sokallja az évi hazalátogatást a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, barátnőm a célországból származik. Utóbbi időben azzal jön, hogy túl gyakori, hogy évente haza látogatok a szülőkhöz, s pénzügyileg sem éri meg. Hozzáteszem, állítása szerint sokba kerül. Miközben a fizetés nagy része arra megy el, hogy el van verve minden féle dologra. A pénz amit félre tudnék tenni évente simán lehetne 1 millió, de állandóan elmegy mindenre. Persze az sem segít, hogy ő háztartásbeli. Ezt mondjuk dicséretesen végzi. Finoman főz, mos és gondoskodó. De irtóra ledöbbent, hogy nem dolgozik, és még az én utazásom van meggyanúsítva a pénz elherdálására, miközben arra alig költök a hazaútra 300.000nél többet. Hol van az a határ, amin túl már a pofátlanság van?

2018. okt. 14. 01:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Első. Köszi, hát már ne haragudj, de nem arra voltam kíváncsi, hogy mit képzelsz bele a dologba pluszba. Csak azért, mert nem írtam oda, hogy szeretem, meg ő is szeret, még nem kell egyből azt feltételezni, hogy lenézem. Te jó ég. Ne haragudj de ennyi erővel, inkább ne válaszolj egy ember kérdésére sem...
2018. okt. 14. 01:50
 2/16 A kérdező kommentje:
Figyelj értelmes választ kértem és nem sértegetést. Ha az ember más ember segítségét kéri, attól még nem kell ilyen fölényeskedve viselkedni, mert könnyen lehet, hogy máskor te leszel valamilyen bajban és akkor majd visszanyal a fagyi. De hát úgy tűnik, hogy vannak, akik csak divatból, meg keménykedésből válaszolnak, nem azért, mert tudják, hogy, ha valaki kérdést tesz fel, annak segítségre lehet szüksége. S ha valakinek segítségre van szüksége, abba nem belerúgni kell... (ez az emberség alapja. De ha leszólod a másikat, akkor ilyen témában lehet nem kellene próbálkoznod tanácsadással.) Azért erre emlékezz.. S kérlek lépj tovább.
2018. okt. 14. 01:59
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Én nem akarlak leszólni érte, mert a te életed. Viszont az első hozzászólón elgondolkodnék, mert valahol nem írt hülyeséget.. Szerintem is ott kellene hagynod.


Értem én, hogy szereted, meg el vagy így, de ez az egy dolog zavar, hogy beleszól az évenkénti egy hazautazásodba.


Én, mint átlag polgár kérdezem tőled, hogy egy barátnő a fontosabb, vagy a családod?

Nem bántásból, de te magad írtad, nem dolgozik..

Khm.. hány éves is? Talán van gyerek, hogy ő neki nem kell dolgoznia? Elhiszem, hogy minden mást megcsinál, de ha engem lehúznának pénzzel, akkor tuti hogy azon nyomba dobnám a nőt a fenébe.

Azért zavarja, mert nem akarja, hogy a családod véget költ.

Azt mondtad hogy simán el tudnál tenni félre évi 1 milliót, de mindig elherdáljátok. Gondolom a nőci jóvoltából. Így sajnálja azt a pénzt, mert nem rá költöd.

Eleve azt sem értem, hogy vagy képes tényleg tűrni azt, hogy szar sem csinál melletted? Ilyen esetbe azonnal elgondolkoznék azon, hogy mellette esetleg megcsal e, mert aki kérlek otthon mereszti a seggét egész nap, takarítást, mosást, nem egész nap műveli az ember, nem fog ölbe tett kézzel várni téged, hogy hazamenjél munka után.

Ha nem vagy képes belátni, hogy a csaj téged anyagilag lehúz, semmi szeretet nincs ebben a kapcsolatban; addig amíg ezt nem vagy képes belátni, légyszíves ne szidd az embereket, akik segíteni akarnak neked.

2018. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értelek. Nos, a tartalmi dologgal nincs gond. Én a stílus miatt akadtam ki. S íj módon, pl a te hozzászólásod sokkal inkább elfogadható, mint az első. Attól, hogy valaki segíteni próbál, attól még azt meg lehet tenni normálisan is. Valaki egyszer azt mondta, hogy még ha igazat is mondasz, nem mindegy mikor és hogyan teszed azt.
2018. okt. 14. 02:04
 5/16 A kérdező kommentje:
ÉS köszi a hozzászólást, és bocsi az elgépelésért.
2018. okt. 14. 02:05
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Na végül is mindegy, de ennek ellenére nekem ez a véleményem. Nem dolgozik, mit akar az életével kezdeni pl? Nem tudom, ott hogy működnek a dolgok, ahol vagytok, de nyugdíjat hogy akar, ha egyáltalán megéljük még hogy legyen? Örökké nem fogsz te se élni, nem tudod mindig "kinyalni" a seggét, mert van pénz.


Nekem ebből a szempontból érdekkapcsolatnak tűnik. A nő színészkedik egy jót, eljátssza, hogy mennyire szereti a párját, aztán pedig egyszer kiderül, hogy nem így volt.

Te döntésed hogy van e igazság az állításomba avagy sem.

Illetve csak te tudod, hogy tényleg ő miatta megy e el a pénzetek, vagy miatta, mert rá költöd.

2018. okt. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ha nyers voltam,sajnos ilyen vagyok,de őszinte,nektek nincs jövötök,ha egy ilyet nem tudtok őszintén leülve átbeszélni h kinek mi a baja az uttal elsó sorban neki akkor el kell köszönni egymástol mert nem épitő a kapcsolat,ugyis véget ér előbb utobb v ő v te lépsz vmerre,az meg elég gáz h nem dolgozik kint csak ugy van,és te ezt érzékelteted vele akár minimálisan is h zavar akkor ez befog fuccsolni,és ha mindent elvertek tényleg nem lesz itt közös jövő épités. És bocsi a stliusért van egy sajátságos baltával mosok ablakot mentalitásom. :O
2018. okt. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ahol élünk sajnos nyugdíj alig van. Az van, amit félreteszel magadnak. Amúgy meglehet, hogy érdek. Bár hosszú ideje ismerjük egymást. De ki tudja.


Köszi még egyszer. Még megpróbálom jobb belátásra bírni, ha szeret, vállaljon munkát. Mert ha együtt szeretne jövőt, azt együtt is kellene felépíteni.

2018. okt. 14. 02:14
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez pontosan így van. Nem csak a férfi dolga a mai világban megalapozni az életeteket.
2018. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi leszek hajlandó e dolgozni menni,egyáltalan van végzettsége szakmája? Majd ird meg mire juttotál.
2018. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!