Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig az egyik fél kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az egyik fél kezdeményez?

Figyelt kérdés

Lehetne tini kategória...de nem az.

Sokféle kapcsolatom volt, de ilyenben még nem volt részem. Kérdésem tehát a következő: mit gondoltok arról, ha 10-ből 9-szer csak az egyik fél kezdeményezi a szexet? A közeledésemre a másik elkezd csikizni és larázni magáról, kvázi viccet csinálva a helyzetből. Nyilván egyoldalú a kérdésem és sok részlet van, amive nem mentem bele, és ez csak az én szempontom, de szerintem valahol a dolgok lényegét annak egyszerűségben kell megragadni.

Hozzáteszem, szerintem rendben vannak a dolgok érzelmileg, csak a kémia része az ilyen... lelombozó.


24F



2021. nov. 12. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Egy jól működő kapcsolatban nem. Egy rosszban igen.

Voltam egyszer hasonlóban. Szinte mindig én kezdeményeztem, a lány nagyon ritkán. Együtt voltunk egy ideig, aztán más dolog miatt vége lett. Utána farokról farokra ugrált és mindenkire rámászott. Szimplán nem jöttem be neki eléggé külsőre, ennyiről szólt az egész.

2021. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem igényel többet magától, van akinek így is jó, van akinek nem, mert bántja. Szerintem a két embertől függ. Számomra ez önmagában nem lenne gond, lehet a másik fél különféle okokból kevesebbet gondol rá, de ha élvezi attól még ha megtörténik, akkor nekem jó lenne. Ha téged ez bánt, beszéld meg a partnerrel.
2021. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2# Ismerve őt, én inkább afelé hajlok, hogy neki egyszerűen csak kevesebb rá az igénye (ő is ezt állítja), de legbelül valahol nem hiszek ebben. A szex jó dolog, és ha valamit az ember élvez, azt többször kívánja. Szerintem ez nemtől függetlenül így van. Lehet, hogy az én hibám is, hogy ez így alakult ki, mindenesetre valahogy jó lenne változtatni rajta, mert szeretem.
2021. nov. 12. 15:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hany eves a csajod? lehet eretlen meg agyban a szexhez, ezert viszi el ilyen gyerekes csikizesbe meg hasonlokba.
2021. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4# Hozzám képest eléggé fiatal.. 18

Én abszolút ezt érzem. Jó lenne valahogy.. rávezetni a dolgokra, nem ajtóstul, de nem is balf.szkodva. Nekem sokkal több tapasztalatom van és voltak lányok, akik kezdeményezőbbek voltak, szóval biztosan nem velem van a baj (nem csak)

2021. nov. 12. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nekem van olyan ismerősöm, aki elmondta, hogy szereti a párját, és szeret vele szexelni, viszont ha netán nem lenne párja, és így szex se jutna neki, egyáltalán nem is vágyna rá. Egyszerűen nincs szexuális étvágya, emberileg ilyen működésű. Ettől még tudnak boldogan élni.
2021. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6# Fejben azt hiszem, közel járok ennek a megértéséhez :) Remélem, hogy az ő esetében is erről van szó.

A biológiai lényem nem fogja még mindig fel, hogy lehetséges ez

2021. nov. 12. 16:01
 8/18 A kérdező kommentje:
De köszönöm, hogy nem bíztattok egyből szakításra, én inkább kibogoznám azt a csomót, mintsem hogy átvágjam. Hátha nem nekem van igazam. Csak valahogy mégis, olyan rossz érzést kelt ez bennem. Abban bízok, hogy hátha változik, vagy fejben érettebb lesz..
2021. nov. 12. 16:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag és pszichés okok miatt is teljesen lehetséges ez. Nem mondom hogy bármelyik fennáll az ő esetében, de van rá másoknál példa. Az aszexualitás írja le ezt a témakört, ha gondolod ennek utánaolvashatsz, vannak akik egyszerűen csak nem gondolnak rá, nem vonzódnak szexuálisan így mindenki máshoz. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretne és nem tartana vonzónak vagy kifejezetten ellenezné, csak épp nincs rá igénye. Nem minden ember egyforma. :)
2021. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes azt is átgondolni, hogy te milyen gyakran szoktál kezdeményezni. Mindenkinek más az igénye, lehet, hogy túl gyakran közeledsz hozzá, és emiatt viselkedik így. Plusz a gyerekesség, ahogy egy előző hozzászóló írta, szintén közrejátszhat. Legalábbis magamból kiindulva én nagyon "fruska koromban" viselkedtem így, később már a megbeszélős módszert alkalmaztam.
2021. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!