Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire nevezhető barátságnak...

Mennyire nevezhető barátságnak, ha mindig csak az egyik kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Ffiak vagyunk. Ő is barátságként tekint a kapcsolaunkra. Nagyon jól elvagyunk. De megfigyeltem hogy mindig én kezdeményezem a találkozókat programokat. Akkor minden nagyon klassz. De ha én nem hívom akkor ő sem jelentkezik. Ha hívom örül nagyon. Sőt várja is. De akkor mi az ördögert nem jut eszébe neki is néha? Ez nekem olyan egyoldalú dolognak tűnik. Vagy túlzok?

2014. ápr. 8. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán ő nem annyira kreatív, nem tud mit kitalálni. De attól még lehet jó barát.
2014. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor rossz módszer "tesztelni" öt azzal hogy egy ideje nem jelentkezem?
2014. ápr. 8. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz módszer ha nem jelentkezel.Sőt ez azért jó,mert látod,hogy ha te nem keresed ő fog-e.

Nagyon sokan használják ezt a "tesztet" igazából ezzel tényleg a legegyszerűbb kiszűrni a dolgokat.

Az hülyeség,hogy nem kreatív és nem tud mit kitalálni. Még ha hülye is ha szeretne találkozni a másikkal legalább egy sétára elhívja másikat.Nem kell nagy szervezkedős programokat csinálni mindig.


Barátságban azért fontos,hogy kölcsönösen keressétek egymást,ha mondjuk te több találkozót szervezel mint ő.Az nem gond,mert akkor szervez csak nem annyit.De hogy ő egyáltalán nem keres,nem szervez semmit.Az kicsit már gyanús szerintem.



Tedd próbára szerintem :)

2014. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most pont az van, hogy csütörtökön találkoztam vele. azóta sem mail sem keresés. Bosszant hogy ő sem. Sőt. Szinte hallom lelki fuleimmel hogy azt gondolja most, hogy amióta elkerültem onnan már kezdem is felejteni. Pedig nem. Nekem az esik rosszul hogy ő nem keres. De akkor sem fogom mindig csak én.
2014. ápr. 8. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Akármennyire rossz,hogy nem írsz neki.Bírd ki vhogy. Ha kicsit is hiányzol neki tuti írni fog.


Nem lehet azt csinálni,hogy mindig csak az egyik fél keresi a másikat. Max eltelik 1-1,5 hét és nem ír akkor rádobnék egy üzenetet és megkérdezném,hogy "te miért nem szoktál keresni? nem is hiányzok?" vmi ilyesmiket.

2014. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig sajnos én "nyertem" a tesztelésben :(
2014. ápr. 8. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Még mindig semmi? :(

2014. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miguel elolvastam a másik topicba írt válaszodat.

Sajnos semmi. Holnap lesz egy hete, hogy tök jól elvan nélkülem, hogy felém sem hederít.


Kezdem úgy érezni, hogy én értékeltem túl ezt a barátságot, hogy többet gondoltam bele, mint ami valójában.

2014. ápr. 10. 05:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én ugyanolyan barátnő voltam, mint a fent vázolt "lusta" barát, csak nőben. Én úgy jellemezném akkori magamat, hogy kevesebb társaságot igényeltem, mint a másik. Ez alatt azt értem, hogy bármit megbeszélhetett velem, örültem, ha látom, és annak, ha kitalált valamit. És mivel én bőven ki voltam elégítve fizikai kontakt gyakoriságát tekintve nem kellett kreatívnak lennem.


Ezen ok miatt el is ment ez a barátság, mert ő elkerült a városból, és ritkán járt haza, meg már nem keresett. Amikor ez tudatosult bennem, próbáltam keresni, de már nem nagyon érdekelte. Jobban érzi magát új kevésbé antiszociális barátaival. Én meg itt vagyok egyedül, de legalább tudok a hibámról, és úgy érzem én is jobban akarok nyitni a külvilág felé.


Nálatok hogy alakult azóta a dolog? Nagyon kíváncsi vagyok.

2014. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!