Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges dolog,hogy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog,hogy volt párom elkezdett mesélni/panaszkodni jelenlegi párjaról illetve naggyábból az életéről?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel találkoztunk,ő sulizni ment,én dolgozni.Oda jött hozzám köszönni meg beszélni pár szót.

Aztán szóba jött a mi kapcsolatunk kérdezte jól vagyok-e amióta mi szét mentünk,mondtam igen.

Elmondta hogy,hát a jelenlei párja,elkérte a közösségi oldalai jelszavait stb, viszi hozza 90% autóval és ő be szokott nézegetni hozzá,ő tiltott meg törölt le engem,mondván nyílt lapokkal kell játszani.Aztán mondta a közös képeinket is az új telefonjára át rakta megvan le kódolva állítólag,rejtett helyen.

Meg adott kis cukor félét mikor leszállt.Nekem leginkább bizalmatlanságra ad okot ez,hogy a srác féltékenykedik rá vagy rám valamiért.Nemtudom,hogy most panaszkodás ez vagy mire akar ezekkel utalni,azt tudja én nem csináltam ezeket,meg a piálás. De ilyet is kérdezett,hogy szoktam-e még pl rajzfilmet nézni.29F


2021. nov. 13. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hiányzol neki, visszacsinálná
2021. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyűlölködve váltatok el, akkor lehet, hogy téged még mindig bizalmasának tart, emiatt veled osztotta meg. Ha a családjával, vagy olyan emberrel jóban vagy, aki közel áll hozzá és tényleg segítő szándékú, akkor én ezeket neki elmondanám, hogy tartsa nyjtva a szemét, mert ezek nem normális dolgok és könnyen átmehet fizikai bántalmazásba. A helyedben direktben nem folynék bele.
2021. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2#. Igen nem gyűlölködve mentünk külön,tiszteletben tartottam,hogy menni akart.Hmm családjából igazábol mindenkivel jóban vagyok,de nem igen merném ezeket megosztani,mert nem szeretném,hogy biztosan én keverek bele,ezt majd játszák le ők.Igen amúgy többen ezt mondták,hogy a fizikai bántalmazásba is át mehet később ez.Annyitmondtam neki szerintem ez gáz így,de nyilván ha jó neki,gondolom darabig bizonyitja ezt neki hogymeg tesz mindent.
2021. nov. 13. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Vissza akar kúszni, ennyi a történet...
2021. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!