Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszat tettem?

Figyelt kérdés

Párommal munka miatt csak hétvégente tudunk találkozni. Sajnos még az összeköltözés nem megoldható egyéb okok miatt. Ő egyedül neveli a kisiskolás gyermekét aki most nagyon megfázott. Én napi szintű érintkezésben vagyok 82 éves nagymamámmal mivel jelenleg nála élek. Mivel a gyerek beteg így lemondtam a mai talit, mivel nem akarok nagymamámnak egy megfázást hazahozni. Ezen a párom megsértődött, azt hiszi nem is akartam átmenni, h itthon lehessek inkább a hobbijaimmal elfoglalva magamat. Ami nyílván nincs így és ezt közöltem is vele. Nem értem ezt honnam szedte, de most én vagyok a szar ember.

Valóban rosszat cselekedtem?


2021. nov. 13. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem videóhívásban beszélgettetek? Az is több mint a semmi. Legalább kompromisszum lett volna...
2021. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vagy rossz emiatt, de valahogy szépen el kell magyaráznod a barátnődnek, hogy szereted, fontos neked, csak most ezt gondoltad a legjobb megoldásnak. Hiszen a mamád is fontos.
2021. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Csökkent értelmű hisztériás, de ezekre bukik a legtöbb férfi, úgyhogy nem csodálom hogy odavagy érte.
2021. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg össze akartok költözni?
2021. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyerekes ilyenen kiakadni. Jó okod volt lemondani a találkozót, főleg hogy covid is van, nem hiányzik az a 82 éves nagymamádnak..
2021. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret, nem tisztel, nem hisz neked, nem támogat, csupa rossz.
2021. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!