Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi rosszat tettem, hogy állandóan itt akar hagyni?! Miért kell ezt csinálnia, ha mindent megadok neki, amit csak kér?

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt. Sokat veszekedtünk a vizsgák miatti feszültség miatt is és azért, mert nem nagyon akart belevonni az életébe és megosztani a dolgokat velem, sokat hazudott, titkolózott, ráadásul rossz baráti körbe került.


Nem éreztem magam rossznak, úgy értem, hogy rosszul bánnék vele, de mondtam neki, hogy lehetek lazább, benne lennék a legnagyobb bulikban (eddig nem voltam az a nagy bulizós), jófej lennék a barátaival, ráadásul tudja nagyon jól, hogy szeretem a focit meg ilyeneket is, nem a tipikus cicababatémákhoz értek. Külsőre és belsőre is maximálisan tetszeni akartam neki, spontán sütöttem neki sütit, adtam meglepiket, mindig próbáltam lenyűgözni.


Erre benyögi, hogy fogjam fel, hogy nem akar engem egy életre, nem tud elköteleződni, mert egy év már sok neki (előtte meg ő mondta még az összeköltözést, mindent), hiába változom, ugyanaz leszek (pedig biztos, hogy nem lennék olyan érte), meg hogy nem boldog velem. De miért nem boldog?

Mindent megengednék neki hűségért, ragaszkodásért és szeretetért cserébe.:(

Miért nem akar senki elköteleződni? Nem mindegy, hogy évek vagy hónapok vagy egy élet, ha valakivel jól érezzük magunkat? :(

18l


2015. ápr. 18. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja
2015. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret (pont)
2015. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem vele kéne megbeszélned, hisz mégis csak együtt vagytok! Kommunikáljatok sokat egymással! Ha valamit nem értesz, kérdezd meg tőle!


Ha meg neki ez volt a véleménye, hogy nem akar egy életre, akkor lehet, hogy ezt a kapcsolatot abba kéne hagyni, mert így csak az időtöket vesztegetitek egymással. Az idő pedig értékes kincs.

2015. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ő volt mindenem, a társam, a szerelmem, a barátom, minden egyben! :(
2015. ápr. 18. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Na látod, ez itt a gond, hogy azt írod, hogy ő volt a mindened!

Ha ő nincs, akkor neked életed sincs és semmid sincs?

És szerinted egy ilyen srác megérdemli a szerelmedet?

2015. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyira más volt, ő nem ilyen. Nagyon megváltozott... Van életem nélküle, de egy éve minden napomat kitöltötte, mindenhol őt látom, azt akartam, hogy szerencsésnek érezze magát mellettem... Azt hittem, hogy lehetek olyan lány. :(
2015. ápr. 18. 14:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy egy év minden napját kitöltötte, hisz egy pár vagytok. Csúnya is lenne, ha nem így lenne.

De jobb lesz, ha belátod, hogy mivel rossz irányba változott, ezért jobb lesz, ha a saját érdekedben mellőzöd a srácot. Te is megérdemled ugyanúgy a boldogságot mint mindenki más.

Most ezzel a sráccal nem jött össze, de fel a fejjel. Más srác is van a világon. :)

2015. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 RRR ***** válasza:

ennek kár erőlködnöd

gondolom,beszéltetek erről és nem jutottatok dülőre


ne keseredj el

2015. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De senki sem becsüli ezt meg. :( A többségnek nem azért kell barátnő, hogy törődjön vele, érezze a szeretetét, menjenek mindenhova, minden bolondságot együtt csinálhassanak és hasonlók. :(
2015. ápr. 18. 14:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszer minden elmúlik. jó is, rossz is.
2015. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!