Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi a masodik találkán egy női ismerőséről kezd beszélni?

Elmesél róla egy történetet

Egykorúak azt mondja, hogy barátok

De maga a tény, hogy emlegeti mit jelent



2021. nov. 14. 05:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hogy barátok és eszébe jutott egy történet róla. Továbbá, hogy elég tapasztalatlan a pasi azzal kapcsolatban, hogy mit nem "illik" egy korai randin felhozni témának.
2021. nov. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem jelent. A barátaim (a velem azonos neműek is) részei az életemnek. A randizós időszak pedig épp arról szól, hogy megismerjük egymás életét.
2021. nov. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt , hogy buta vagy.
2021. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Férfi vagyok, volt olyan randim hogy a nő csak a volt exéről beszélt egész végig amíg együtt voltunk. Randi végén mondtam neki hogy mi nem egymást keressük! Első és utolsó találkánk volt.

Egyébként eléggé lombozó hogy ilyet felhoz első randin, szerintem buta és tapasztalatlan egy srác.

2021. nov. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
4: De itt nem exről van szó, , hanem egy barátról és nem folyamatosan beszélt róla az illető.
2021. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy, egy sztoriba meg lehet említeni de túl sokat beszélt róla a srác. Én már többet nem randiznek vele az biztos.
2021. nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy barátok, hogy nem titkolja, hogy ellenkező nemű barátai is vannak, sőt, talán tudatni akarja, hogy ellenkező nemű barátai is vannak.
2021. nov. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az h azt mondja h haverek, még lehet hazugsag
2021. nov. 14. 08:33
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ott a picsába. Na nem azért, mert bármi rosszat tett, hanem mert egy mániákus retek vagy, akihez egy hasonló elmebajos illik.
2021. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem jó jel. Két ilyen esetem volt, az egyikben meg a randizós kezdeti időszakban szétmentünk amiatt akit emlegetett, a másikban az ex volt rendszeresen emlegetve, és olyan szinten benne volt még az életében (barati társaság) hogy teljesen megmérgezte a kapcsolatot.
2021. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!