Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor illene Anyósékat megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illene Anyósékat megismernem? Normális-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt. 3 év korkülönbség van köztünk, a férfi javára.

Barátom már elég korán megismerte az egész családomat, a barátaimat, mindenkit.

Viszont én senkit se ismerek se a családjából, se a barátai közül.

Pár hónappal ezelőtt ( akkor már együtt voltunk több mint fél éve)

a születésnapját a családjával ünnepelte, eszébe se jutott se neki vagy ‘anyósnak’ meghívni, pedig tőlünk 10 percre tartották.

Utána pár héttel később úgy volt véletlenül találkozok a szüleivel egy másik városban, de mielőtt odaértünk volna ( már úton voltunk), lemondta. Szerintetek normálisan reagáltam le azzal, hogy azt mondtam neki, akkor nem vagyok rájuk kíváncsi?

Sértve érzem magam, hogy kb mindenre van idejük, de arra nincsen hogy bemutassa nekem őket, de a másik oldalról se érzem, hogy meg akarnának ismerni. Mit tennétek? Ráerőltetnétek magatokat a barátotokra hogy már pedig mutasson be?

Köszönöm a válaszokat!



2021. nov. 14. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
10 hónapos kapcsolatban nem mentél el a születésnapjára, amit a családjával tartott, ilyen nincs. Ez nagyon durva. Erőltesd rá, ilyet nem lehet csinálni.
2021. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Az én egyik exem azért nem mutatott be a családjának, mert velem párhuzamosan volt másik barátnője és nem akarta a szüleit összezavarni...Inkább egyikőnket se mutatott be. De remélem nálad nem ez a helyzet.
2021. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális, és az sem, hogy a szüleit hibáztatod, és kijelented, hogy nem vagy rájuk kíváncsi. Nem kell ráerőltetni, de az egy egyszerű kérdés, hogy miért NEM akar bemutatni.
2021. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából arról volt szó, hogy a szülinapja hónapján bemutat. Amikor nem mutatott be abba a hónapban, utána megbeszéltük, hogy akkor a következőben. De nem tudom mi lehet az oka, egyszer rákérdeztem, hogy szégyell-e? Vagy bármi más, de azt mondta nincs semmi probléma, majd a következő hétvégén bemutat. Azóta is várom a következő hétvégét😅
2021. nov. 14. 20:11
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Már rég kidobtam volna. A barátodnak te hasznos vagy, és nem értékes. A fix punci, semmi több.
2021. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Vagy téged vagy a szüleit szégyelli... Vagy más oka van, akkor meg hazug... Nem vállalja a valós okot
2021. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy a #6 mondja. Vagy szégyell valakit a másik előtt (téged vagy a szüleit) vagy pedig sumákol. Utóbbi lehet azért, mert másik nő is van párhuzamosan vagy pedig nem tervez veled hosszabb távra...


33F

2021. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez számára egyáltalán nem egy komoly kapcsolat. Ennyi a titok.

Anno mikor a férjemmel járni kezdtünk, konkrétan 2 hét múlva bemutatott az anyukájának, 1 hónap után a barátainak, és 1,5 hónap után már a testvéreinek is, amikor a szülinapját a családjával ünnepeltük. Oda is meghívott, nem volt számára kérdés. 3 hónap után meghívtak és együtt mentünk a tesója esküvőjére, és ott bemutatott a nagymamájának is.

Ő az én családomat 5 hónap után ismerte meg, pont felújítás alatt volt a házunk, és mire kész lett, megszerveztünk egy családi ebédet a szüleimmel, tesómmal.

Azért egy 10 hónapos kapcsolatban az, hogy senkit nem ismersz a környezetében, nagyon árulkodó. Vagy szimplán csak szexre használ, vagy te vagy a 3. és van egy hivatalos barátnője akit ismernek a többiek az ő életében.

2021. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez valóban érdekes. Szerintem az van, hogy nem tudhatod, hogy valójában mi a dolog valódi háttere. Én kétféle esetet mutatok most be. Az egyik a sajátom. Anno november végén kezdtünk járni a barátnőmmel és karácsonykor már náluk ebédeltem. Szinte majdhogy nekem volt kellemetlen, amennyire komolyan vettek egy hónap után.

A másik. Egy távoli rokonommal történt, hogy a srác összejött egy lánnyal. A lány családja oly annyira nem akarta ezt a kapcsolatot, hogy az esküvön a két család nem ismerte a másikat(!!!) Én még olyan szült légkörben nem voltam. Csupán a fiatal pár meghívott barátai leheltek életet a lakodalomba.

Hát ez van.

Szóval ki kellene tudni, hogy miért nem akar téged bemutatni a szüleinek.

2021. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
feszült légkörben
2021. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!