Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha végrehajtás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz ?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz bennetek, az ötletetekben s ott akadályoz ahogy tud.  Telnének a hetek, s emiatt szakitanátok vele.  Sulyosbodna a helyzet s a bankszámlátokra ráterhelnének félmillio forintot, (a teljes adosság töredéke) de ez nem befolyásolná a munkát magát ami megment, s a számlán is csak pár ezer forint volt, nem sok veszett el.  Erre a volt nő egyzercsak meguzenné, hogy hisz bennetek s átutalt 100 000 Ft-ot...  Arra a számlára amin félmillios teher van... 
2020. máj. 19. 15:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Hát elég nagy hülye a nő, főleg ha a tartozásnak csak a töredéke a fél millió. Kútba dobott pénz.
2020. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ezt nem tudta, ogy már le van tiltva rola, a gond az hogy mindennemu egyeztetés nélkul teszi. igy mátyás király ajándéka lett, adott is, meg nem is...
2020. máj. 19. 16:23
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, szánom azt a szerencsétlen nőt, aki önzetlenül segíteni próbált rajtad.


Pénzügyi kultúrád zéró, de ha esetleg felfognád: az utalása a TARTOZÁSOD CSÖKKENTETTE, légy neki hálás és kérés nélkül kellene neki ezt visszaadnod, de minimum megköszönni, nem még háborogni.


Helyetted szégyenlem magam.


Tudod bedőlt hitelek elemzésével foglalkozom és igen... tisztán kirajzolódik az az embertípus, aki így áll másokhoz, a pénzügyeihez.


Sosem kezdenék veled, de ez nem is volt kérdés.


Egyeztetnék veled. Leginkább arról, milyen gyorsan távozol az életemből a ködös, vilàgmegváltó terveiddel együtt.

...és hogy lásd van remény: ha beindul a business, végtörlesztettél minden adóságodat és eltelt a nyavalyás 5 év is a KHR listás törlés óta... akkor majd beszélnék a helyében veled.


Alkalmatlan vagy a felelőtlen életviteled miatt a közös életre, anyagiakban is a közös megteremtésére, épeszű nő dehogy köteleződne el veled!!


Hinni Istenben, a templomban. Pénzügyekben elég a józan ész és a tények :D

2020. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
az adosságom akkor csökkene igazán ha nem akadályoz ahogy tud. sokra megyek vele ha töredékét kifizeti a többihez meg ki kell dobni.
2020. máj. 19. 17:33
 5/32 A kérdező kommentje:
szo sem lehet rola, hogy beszélni vele, ha nullán vagyok, hisz akkor hasonlo akadályozásra számithatok. az meg végkép nem kell aki elgáncsolni probál, majd alamizsnát ad. inkább neked kivánom ezt: szivasson alaposan meg majd adjon neked alamizsnát. ezt érdemled.
2020. máj. 19. 17:35
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedves kérdező, nem érdemlek semmi “szivatást”- dühös, gonosz, elkeseredett ember vagy.


Személyeskedéssel, átkozódással reagálsz tényleg?


Én nem ártottam neked és hiteddel ellentétben az èlettársad sem, sőt!


De hogy a többiek is értsék: itt egy felnőtt, cselekvőképes egyén, aki szerint mindenki hibás a felelőtlen és rossz pénzügyi döntéseiért, csak ő nem.

Kevesen tudják, de a végrehajtás az már hard collection- olyan esemény, amit a követeléskezelő (bank, cég, önálló végrehajtó stb.) SZÁMTALAN ESETBEN megkísérelt békésen és megegyezésre, részletfizetésre törekedve begyűjteni emberünktől, de ez nem vezetett eredményre.

Van pénz a számláján, de tojik a tartozását becsülettel és a tőle minimálisan elvárható gondossággal és együttműködéssel legalább részletekben törleszteni.


Rávágnak a jog erejével egy “begyűjtést” és még ő háborog.


Hát tudod... ékes bizonyítéka vagy annak, hogy a felelősség nem a haverod, de a becsület sem.


Az adósok többsège tudod igyekszik nem átkozódva, fenyegetve, vagyont kivonva, cirkuszolva cselekedni, hanem bizony tanulva a múlt rossz döntéseiből legalább részletekben törleszteni.

Ezért én az olyan embereket becsülöm, még ha épp nem túl “penge” döntést hoztak is a korábbi életükben.


De téged nem... miattad hiszik a laikusok, hogy micsoda gonosz minden bank és bíró.., neked meg csak jogaid meg keserved van.


Szerencsétlen nő tényleg!

Add neki vissza a pénzét AZONNAL, de ha erre IS kèptelen vagy (a becsületedre, férfiasságodra gondolom vered magad most is :D ), úgy az a MINIMÁLISAN KORREKT, ha tartozáselismerő nyilatkozatot adsz neki.


Nullán vagy, igen.

Pénzügyileg is, de tudod ez menthető lenne, ha erkölcsileg lenne tartalékod.


:(

2020. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, már tele az ötletekkel a padlás, csak az a fránya pénz nem akar jönni... Elméletben nekem is vannak ötleteim, de azokra semmit sem alapoznék addig, amíg nem jön stabilan a bevétel belőlük.


Már a reklámokban is hallani a "bizonyíték, nem ígéret" szlogent, próbáld meg a való életben is alkalmazni.

2020. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de de mindenki azt érdemli, amit másnak kiván. és igen duhös vagyok ha valaki szivat amikor bajban vagyok. ha nem képes semmit adni szivatás helyett akkor inkább távozzon. az miota személeskedés, ha azt mondom az jár neked amit nekem kivánsz? ja ha rolad van szo akkor már nem jo? erről ennyit. máskor olyasmit kivánj másnak amit ha neked kivánnak akkor az nem lesz személyeskedés. gondolod csak neked az nekem nem? az erkörcsi nulla te vagy a bajban levő emberbe még bele is rugnál ha tudnál, a háttere pedig nem érdekel hogy kerult a helyzetbe. az meg hogy hazugságsorozatot irsz méginkább megmutatja mekkora erkörcsi nulla vagy. senki nem irta hogy ő a hibás azért amilyen helyzetben vagyok, azt azonban igen hogy szivatja azt aki bajban van. ezért kizárolag ő a hibás. mindneki tettéért az a hibás aki elköveti. azért pl. te vagy a hibás mert hazudsz de ettől nem lesz adosságom akkor se ha azt állitanád hogy ezt irtam. a végrehajto egyezsége csak mese ezzel hulyitik a népet, már aki beveszi mert nem volt még ilyen ugye. elsőként mentem be egyezkedni a bankhoz akkor amikor mé hire hamva se volt a fizetésképtelenségnek, csak átutemezés lett volna, de elhajtottak. ez ezt mutatja mekkora elkörcsi nulla vagy, valotlan dolgokkal eteted azt aki nincs benne mert jol hangzik. miközben te tudod a legjobban mennyire nem igaz amiket irsz. háborgást sem irtam a begyujtés miatt, ellenben azt hogy teszek érte hogy rendezzem igen, észre se vetted csak ferdited az irásomat ahol csak tudod mások alapján itélsz meg (mégnagyobb erkörcsi nulla) mintha azokat én követtem volna el amiket ők, holott első pillanattol kezdve a fizetés lehetőségét keresem és ép azért teszek hogy fizethessek amikor egy hozzád hasonlo szivatni kezd. hol is akkor a felelőtlenség? ép nálad nincs felelőtlenség. ugyanis az a felelőtlenség ha másokrol hazugságot terjestesz hogy magad elöbb kissé jobb fényben tundökölhess. arrol aki a törlesztés modját keresi azt hazudni hogy nem keresi, pedig - többek között felelőtlenség. utána is járhatnál mi a valoság de ehelyett kitalálsz valotlanságokat mások viselkedései alapján. és még te nevezel másokat erkörcsi nullának... te aki abbol él hogy bajban levő embereket mégmélyebbre ránt. gonosz biro? hány olyasmit fogsz még kitalálni amit - veled ellentétben - én nem mondtam? hány sor hazugság fér még bele az erkörcsi normáidba? a pénzt természetesen visszaadom neki: egadtam neki a végrehajto cimét, mehet hozzá vsszakövetelni, ha már ekkora ökör volt. de a saját felelőtlensége miatt plusz pénzt nem fogok fizetni az egyszer biztos. főleg nem olyan tanácsára aki mindezek után engem nevez felelőtlennek, nem azt aki fenetetlen kutba dob pénzt ahelyett hogy ha segiteni nem akar valakinek, legalább békénhagyná. trtozás elismerő nyilatkozatot se fog kapni, ugyanis sose kértem tőle sem kölcsön sem örökbe s emáshogyan semmit. ha valaki kiodobja a kukádba a pénzét s elviszi a szemetes adsz neki tartozáselismerő nyilatkozatot? nagyon korrekt erkörcsös felőlős gondolat hogy tartozáselismerő nyilatkozatot adjak olyasmiért amit sohase kértem s amit ugy kaptam hogy egyhamar ne kaphassam meg csak akkor amikor már nem is kell, csak arra volt jo, hogy egyel többször megszivathasson. nem csak menthető lenne hanem menthető is pénzugyileg, esetleg olvasni is meg kéne tanulnod, ugyanakkor az plusz bosszuság ha azzal is kell foglalkozni hogy egy ilyen - hozzás hasonlotol - is meg kell szabadulni. majd biztos azzal kell még pluszban foglalhozni, hogy még nyilatkozatokat is irok olyasmiért amit sose kértem. irogas te ilyeneket, ird ki a kukádra hogy nyilvános szemetes s irass nyilatkozatot mindenről amit beledobálnak, ezt érdemled hogy ezzel legyél elfoglalva. és ha szerinted keseruség az ha valakinek ez nem tetszik, hát akkor nosza, te csináld mindezt boldogan.
2020. máj. 19. 18:12
 9/32 A kérdező kommentje:

"Gondolom, már tele az ötletekkel a padlás, csak az a fránya pénz nem akar jönni... Elméletben nekem is vannak ötleteim, de azokra semmit sem alapoznék addig, amíg nem jön stabilan a bevétel belőlük." márpedig munka nélkul nem fog jönni a pénz ezt nem árt ha megtanulod. az ötlet önmagában kevés. bár azt én nem nevezném alapozásnak, ha valaki valamit dolgozik. mást neveznek alapozásnak. valoszinu ezért gondolod hogy nem jön pénz mert az eddigi ötleteidbe nem fektettél bele munkát. ha megtetted volna, nem gondolnál ilyesmit.



"Már a reklámokban is hallani a "bizonyíték, nem ígéret" szlogent, próbáld meg a való életben is alkalmazni."" Lehet rossz reklámokat nézel, ezért feltételezed hogy valaki nem a valo életben dolgozik. Javaslom az idiota reklámok nézése helyett mással foglalkozz.

2020. máj. 19. 18:16
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Adós fizess.


Ennyi a lényeg.


1. Gáz a személyiséged, buta, személyedkedő vagy.


2. Felelőtlenül felszedtél hiteleket és nem fizetted.


3. Valaki segített és hisztizel.


4. Nekem azt kívánod, amit magadnak. Ez szuper! Én lényegesen jobban állok nálad (emberileg, anyagilag is), de nagyon örülnék, ha egy szerettem 100.000 Ft-ot adna, segítene.

Megbecsülném és természetesen megköszönném. Ha nincs rá szüksègem, visszaadnám, ha ajándék, akkor viszonoznám.


Téged mindenki hátráltat, mindenki hazudik, mindenki elhajt.


Tessék akkor BIZONYÍTANI. Mindenkinek. Erre egyetlen pofonegyszerű mód van:


ADÓS FIZESS.


Nem mellet kell döngetni meg itt vergődni, átkozódni, szeretteidet lehúzni, ígérgetni, kihasználni... azonnal más lenne a renoméd, ha VISSZAfizetnèd azt a pénzt, amit KÖLCSÖN kaptál.


Majd utána beszélgetünk, addig itt egy háborgó, hőzöngő, frusztrált ember vagy.


A 100.000-t akkor utalhatod, hiszen ezt kívántad nekem is... de hogy ne nyerészkedjek a nyomorodon: egy pénzügyi kultúrát oktató alapítványnak utald át kérlek.


Köszönöm.

Minden jót.

Inkább dolgozni menj, ne engem vagy másokat szidalmazz :D

2020. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!