Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi lelép, ha kisebbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi lelép, ha kisebbségi érzése van? 32N

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 05:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Lelépni...jó annak, akinek van hová, és miből. :(
2021. nov. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Én nem, ergo nem minden férfi lép le.


Amit én szoktam tenni az az, hogy tanulok azoktól akik valamiben jobbak nálam, azaz olyan dolgokban amiben akarok fejlődni. E közben persze én is ugyanúgy adom önmagamat s a partnerem is tanulhat tőlem ha szeretne. S általában eltűnik a kussebbségi érzés.

2021. nov. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem. Pàran azért megpróbàlnak elnyomni, hogy egàl legyen, néhànyan meg önfejlesztésbe kezdenek.
2021. nov. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy. Vannak a birtokló-bántalmazók, akik téged próbálnak lenyomni, ha kevesebbnek érzik magukat nálad.
2021. nov. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Én is ezeket tapasztalom, hogy első körben a saját párjukat probálják lenyomni, meg kevesebbnek nézni, nem dicséri soha, hanem lekezeli stb, ahogy megy tönkre a másik önbecsülése, úgy érzi magát egyre jobbnak.


Ez mellet folyamat kifelé kacsintgatnak egotuning miatt, fontosnak tartja a másik nem pozitív visszejlzését hogy ő piacképes jó pasi/jó nő.

Így gyakorta veszélyezteti is a kapcsolatot mert ha vki elkezd nyomulni akkor eleinte le is állítja ugyan őket es csak a saját párjának vetít hogy bézd ez is nyomul rám de én tiltom, de később azert már beleesik abba hogy chatel esetleg randizgat is. Folyamat bizalmat is roncsolnak.


Magukat állandoan korrekt áldozatnak látják csak, azaz mindenért is a parjuk a hibás, azért is, ha félrelépne.


Attol függőrn hogy a párjuk mennyit bír, nyel le, érzik magukat jol a kaocsolatban.


Ha olyan párjuk van, aki cserébe elkezd kifele kqcsintgatni inkább es vagy a másik nem nyomul rá, akkor megint kicsinek latják magukat a párjuk mellett es elkezdenek kaparni.


Folyamatosan éreztetni kell veluk azt hogy te vagy a jobb es tudja hol a helye, amig a kisebbségi komplexusa ébren van tartva csak addig hozzák le a csillagokat, és nem tovább. Ha a masik önbecsülése feladja es le tudják kezelni a másikat, lenézni, nem tisztelni, onnanstól már nem tekintik egyenrangú társnak és nem kaparnak nem tisztelettudók.



Valahogy a kisebbségi komplexusosaknak a komplexusuk a norma. Azaz amig "felettük" állsz, csak addig vannak "behódolva",es csak addig tisztelnek.

2021. nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nincs kisebbségi érzésem soha!

Viszont ezt fordítva is lehetne kérdezni. Minden nő lelép egy olyan férfi mellől, aki nem egy tutyimutyi, gyenge akaratú, papucs?

2021. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

"Minden férfi lelép, ha kisebbségi érzése van? 32N"


Vagy csak azért lép le, mert nem egy domináns, mindenttudó, kihaénnem típusú nőre vágyik társának.

2021. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én például bele sem kezdek az ismerkedésbe sem, ha ilyesmi érzéseim és gondolataim támadnak.
2021. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem minden férfi lép le. Kérdés, hogy a nő hogy bánik vele…

Másrészt amit a férfi mutatott eddig magából, az már eddig is egy felvett szerep lehetett, és látja hogy ezt fárasztó lesz sokáig leszinészkedni. Ha azt érzi hogy a nőnek továbbra is fontosabbak az elvárásai, mint ő… akkor igen, frusztrált lesz, és nem fog akarni megfelelni, mert nem érzi hogy ő el lenne amúgy fogadva… csak akkor ha jól teljesít.

2021. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
egyszer az a baj ha kisebbségi komplexusa van a férfinak, utána az a baj ha munkanélküliként a nettó 400-500 ezres nőt sem veti meg.. hát akkor most mi az igazság ? :D
2021. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!