Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori kérdések férfi népe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori kérdések férfi népe! A kisebbségben lévő párkapcsolatban állókhoz lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Na szóval, tegyük fel van barátnőtök. És tegyük fel hogy iskolában esetleg munkahelyen vagy környezetben olyan emberek járnak akik lenge felfogással rendelkeznek a párkapcsolatokról. Tegyük fel azt is hogy haveri szinten álltok de nem túl komolyan csak pofáztok néha egymással. Na szóval, ha esetleg egy ilyen leriß@nC0zná a barátnőtöket mert neki a sajátja is és minden nő az akkor mennyire ütnétek meg egy tízes skálán? És tegyük fel megütöttétek meg megrendeztétek egy kicsit és ha ezek után azzal jön hogy mivel nem vette komolyan nekem sem kellene komolyan vennem?

Akkor az itt nem is szempont hogy szeretem a barátnőmet és akkor se mondjanak rá degradálást ha csak vicc mert megvédem a becsületét?


2015. márc. 14. 11:50
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Ki az a nő aki megsértődik egy ilyenen.... és ki az a pasi aki emiatt verekedésbe keveredik....

Szerintem a megfelelő szó mindkettőre a primitív.

2015. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, nem verekedésbe, ezek szerint rosszul fogalmaztam. Nem az csak tapasztalat nélkül nem tudom kezelni az ilyen helyzetetek azért is írtam kérdést de köszönöm a választ.
2015. márc. 14. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom, aki lek***ázott egy lányt, akinek a barátja bejött egy kicsit elbeszélgetni a sráccal. Mondjuk nem azért, de én lecsaptam vna a gyereket, ha keménykedni próbál nekem. Nem a haveromat, hanem aki bejött, és azt hitte magáról, h vki lesz így. Főleg úgy, hogy ő, és a csaj is, ott csalták egymást, ahol csak lehetett. Az ilyen dolgokat sztem a lánynak kell kezelni, ha egyszer történik egy ilyen, azt meg sem kell hallania. De ha rendszerré válik, és a srác folyamat beugatna a barátnőmnek (ha lenne), és minél jobban meg alarná alázni, akk biztos hogy tennék ellene. De általában a normálisabb, visszahúzóbb lányok tetszenek, nem az egolibák, úgyh ennek kicsi lenne a valószínűsége.
2015. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egy itteni volt ismerős lány, hogy majd ő megvédi magát ha kell!

Szerintem te is tartsd magad ehez!

Azt meg hogy mennyire ütnénk meg nehéz lenne nem agrassziónak érteni.

2015. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egy iskolába járok a barátnőmmel és látatlanba csinálja a srác, azért kezeltem egy kicsit durvábban pont hogy ne váljon rendszeressé mert tudom hogy olyan és azt akarom elkerülni hogy folyamatosan hallgassam mert nem hiszem hogy bírnám.
2015. márc. 14. 12:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, erős fogalmazás volt, nem úgy kell értelmezni hogy egy jó nagyot behúztam és utólag tényleg kicsit forrófejű tűnik, de sajnos nem sajnos egy ilyen vagyok, de köszönöm a válaszokat és pont ezért kérdeztem hogy mások véleményét is meghallgassam szóval csak nyugodtan mondjátok.
2015. márc. 14. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Eszemben sem lenne megütni, egyszerűen minden kapcsolatot megszakítanék az "illetővel".

Azok után megpróbálnám levegőnek nézni, soha többé nem szólnék hozzá és azt se várnám, hogy ő szóljon hozzám/hozzánk.

Nekem a Párom leqrvázása örökre sértés marad.

2015. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!