Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Bőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Mostanában betegesen elkezdett féltékenykedni.

Bárki jön hozzánk szerinte én mindenkivel kikezdek, szemetek, stb

Most azt tálálta ki, hogy elvisz hazugságvizsgálatra. Én már ezt nem bírom tovább. Teljesen el vagyok keseredve...


2021. nov. 16. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem írkálnék uncsi trollkérdéseket.
2021. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak az lenne... De sajnos ez halál komoly.
2021. nov. 16. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat már hallottam, hogy egy gyerek ugyanezt csinálta, volt hazugságvizsgálat negatív eredménnyel, majd szépen elváltak. Miért? A pasinak volt egy nője, már akkor is mikor hisztizni kezdett.
2021. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Leépitetted az önbizamát . Ezt próbáld meg helyrehozni. Bánj vele férfiként
2021. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mit mondok vagy csinálok görcsösen ragaszkodik hozzá hogy neki van igaza.

Hozzátenném hogy ő már megcsalt engem amikor külföldön dolgozott. Ráadásul még egy jó kis némi betegséget is összeszedett.

2021. nov. 16. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
némilegnemileg. És mit lett ennek a következménye a te részedről? Mármitn a megcsalásnak? Volt bünti vagy ilyesmi?
2021. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemi betegséget. Megbocsájtottam neki mivel van 2 gyerekünk és szeretem. Bár nagyon nehezen tettem túl magam rajta. Szerintem nekem lenne okom arra hogy ne bízzak benne.
2021. nov. 16. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez esetben egyszerűen rá kell kérdezni, hogy minek köszönheted a fokozott féltékenységet? Szeretnéd te is tudni, mert nem érted.


Ha erre nem tud normálisan válaszolni, akkor szerintem z csak rosszabbodni fog.

2021. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már így is egyre rosszabb. Meggyőződése hogy mindenki engem akar. És az is hogy én megcsalom. Pedig nekem teljesen tiszta a lelkiismeretem. Soha nem csaltam meg. Úgy érzem börtönben élek. Megfulladok mellette.
2021. nov. 16. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindig az kiabál, akinek vaj van a füle mögött.Tapasztalat. Te meg jól elcseszted, hogy bemutattad neki, hogy mindent megtehet veled következmények nélkül, mert semmi önbecsülésed sincs, csak az érzéseidre hallgatsz, az eszed meg elhagytad a francba. És ezt ő nagyon is tudja, ki is használja.
2021. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!