Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Ha van barátnőm az a baj, ha nincs akkor meg az. LENT BŐVEBBEN

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel összejöttem és ma este jön vissza a koleszba és ki szeretnék menni elé. A lány 15 éves mint én, szép és szeretjük egymást, csak vannak a tipikus nagyszájú pics*k akik mondják, hogy jaj már megint kivel vagy együtt?

Tudom, hogy őket le kéne sza*ni, de nem lehet... Ha nincs nőm akkor basz*gat mindenki, hogy jaj mikor lesz már meg jaj nem tudsz felszedni senkit, ha meg van akkor meg azt kapom, hogy na pont azt meg pont ezt szedtem fel. Miért nem egy normális jó csajt? 15 éves vagyok mint ő, és nekem ő tetszik, ő jön be. Más 10.-esnek is van elsős csaja mégsem basz*gatják. Engem meg folyton, hogy jaj mindig a kis csitriket találom meg, hagyjam már ezeket az ovisokat és keressek jobb nőt.


Mit csináljak, hogy ez ne legyen? Mert meglátnak vele utcán vagy bárhol, nem szól, de suliban osztály előtt nyilvánosan a fejemhez vágja, hiába szólok vissza vagy bármi. -.-


Írjatok már pár erősítő gondolatot.

Amúgy az idegesítő ku*ákra gondolok akit végigkú*t a fél falu. :(



2013. ápr. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A válaszom: MINDENKIT SZARJA LE!
2013. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan egyszerű volna, mert nap mint nap találkozok velük és beszélünk egy levegőt szívunk.
2013. ápr. 7. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Frappánsat?

"Én ettől az egy lánytól megkapom mindazt, amit ti az összesen együtt nem nyújtok nyújtani."


Az intelligens:

"Szeretem őt. Ez nem választás kérdése, ez egy érzés."

2013. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Frappáns válasz jóó, pont ugyanezt nyomtam vissza, hogy többet ér ő egyedül mint ti 3-an.
2013. ápr. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!