Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A piros fonalat a bal csukloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A piros fonalat a bal csuklotokon hogy mi a jelentése?

Figyelt kérdés

Én olvastam róla, és meg tetszett, és a párommal egymásnak kötöttük, és nagyon tetszet mert ez belsőséges volt számomra, amolyan közös dolog.


A munkatárs nője, pedig meg látta és azt mondta neki, hogy azonnal vegye le mert hogy az átok,rosszat okoz, meg hogy ő is viselte, és abból semmi jó nem származot neki és még balesete is volt ilyenek. Ő pedig neki hit, és mikor össze vesztünk egy bagater hülyeségen, a fejemhez vágta hogy gyülőli amit a kezére kötöttem, és le tépte és hozzám vágta.


2021. nov. 16. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Kabala a neve, ennyit tudok, guglizz rá
2021. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, elírtam, Kabbala.


Valamiféle vallás, azt hiszem, zsidó eredetű. A piros karkötő egyfajta védelmező.

2021. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen és a kolléga nője, pedig mikor meg látta rajta, jól tele beszélte a fejét ostobaságokkal, és az interneten mindenki minden utána tudna olvasni, és erre mégis azzal jött hogy két dolgot tud róla, amit az a csaj mondott és amit én és nem tudja kinek higyjen.
2021. nov. 16. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

A tényeknek higgyen. Ugye tudja, hogy nem csak ti ketten vagytok minden információforrása?


(Retard alert?)

2021. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, h a palid inkább a munkatársának hisz veled szemben? Elgondolkoznék a kapcsolaton...
2021. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert a munkatársát évek óta ismeri, engem meg csak pár honapja.
2021. nov. 16. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Hm, én úgy tudtam, hogy a piros fonalat az anorexiások hordják vmi összetartozás gyanánt.


[link]

2021. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Úgy van kérdéző védjed😂😂

És ha csak pár hónapja ismer? Téged szeret, veled van kapcsolatban, veled szexel, mégis munkatársának hisz, mert ismeri évek óta😂😂 Brávó, nagy okos vagy😂😂

2021. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló akkor szerinted ő nem csak egy munkatárs azért hisz neki jobban mint nekem és az internetnek?
2021. nov. 16. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Az újszülött csecsemők karjára tesznek piros fonalból karkötőt, már nem

emlékszem melyik kultúrában. Semmi rosszat nem jelent,a munkatársnő egy idióta.

2021. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!